2733
2734

بچه ها یکی از عالی ترین مارک های شکلات که قیمتشم مناسب باشه و بتونم فله ای بخرم چه شکلاتیه؟ 

برای درست کردن نوتلا خرمایی میخوام برای فروش 

وچون توی پیجم محصولات کاملا ارگانیک میفروشم میخوام اصلیترین شکلات درش استفاده بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شکلات ایرانی نه بخرید نه بخورید به هیچ وجه

من با تک تک برندای شکلات کار کردم

یکی آشغال تر از دیگری

اگر واقعا شکلات درست حسابی میخواید میتونید از همین ترکیه وارد کنید

حالا مارک هوبی، کیت کت یا هر چیزی که مد نظرتونه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2738
البته واقعا من موافقم ها انگار فقط رنگ و پارافین ایرانی ها

همش شکره

نمدونید چیا میزنن توش که

آشغاله

اگه دقت کنید یه مدت که بمونه تغییر رنگ میده و خرد میشه

حالا زیاد باز نمیکنم که چه آشغالی توشه که این اتفاق براش میفته

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
همش شکره نمدونید چیا میزنن توش که آشغاله اگه دقت کنید یه مدت که بمونه تغییر رنگ میده و خرد میشه ...

آره دقیقا...الان این شهری که زندگی میکنم دسترسی آسون به شکلاتی خارجی داره مارکای عالی سویسی و فرانسوی باورت میشه دیگه ترکها رو هم نمی‌تونیم بخوریم چه برسه به ایرانی ها...راست میگی واقعا