2733
2739

دوستان به من گفتن سه ماه اول آب انار بخورم خوبه و ... 

خواستم بدونم روزی یه لیوان ضرر نداره؟

یه جای دیگه خوندم خوب نیس 

گیج شدم 

تازه رفتم ۶ هفته

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اب انار هم تازه و مطمئن هست  چون هسته های انارو نمیخورم میخوام اب انار بگیرم

من خود انار رو هر روز میخورم

ویار انار دارم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
کاسنی میشه خورد خانومها

خیر

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
نخوری بهتره اونم هر روززز هرچیزی زیاد بخوری بده ... اب پرتغال باز بهتره قد بچه هم بلند میکنه ولی او ...

اب پرتغالم میخورم روزی یه لیوان 

بنظرتون روزی یه نصفه لیوان اب انار بهتره پس؟

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
من خود انار رو هر روز میخورم ویار انار دارم

منم خیلی دوست دارم 

همه جام میگن برای پوست جنین و کبد مادر خیلی خوبه 

ولی چند جا هم شنیدم انقباض رحم میاره هسته شو هم نباید خورد تو بارداری

بنظرم روزی یه نصفه لیوان خوب باشه🤔

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤

خوردن آب انار اونم هر روز فکر نکنم خوب باشه فشارتونم میاره پایین اماخود میوه ی انار تو زیبایی بچه خیلی تاثیر داره دختر عموی من تو بارداری هر روز میوه میخورد نه فقط یه نوع میوه های مختلف اماتو برنامه غذاییش بود پسرش انقدر خوشگل و ناز شده من یا خواهر شوهرم میوه زیاد میخورد بچه هاش خیلی خوشگل شدن

منم خیلی دوست دارم  همه جام میگن برای پوست جنین و کبد مادر خیلی خوبه  ولی چند جا هم شنید ...

من نمیدونستم هسته،هم خوردم

انقباض برای ماههای آخر مگه نیس؟

2706