2733
2739
عنوان

خرید وسایل ضروری سیسمونی👼

353 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها 

لطفا اونایی ک تجربه دارین کمکم کنین

برا نوزاد مای بی بی سایز ۰ بگیرم یا ۱

اگ ۰ استفاده میشه چندبسته بگیرم و چ مارکی؟ وسایل بهداشتی چیا استفاده میشه؟ مارک فیروز خوبه؟؟

ست بیمارستانی رو سایز ۰ بگیرم کوچیک نیس؟

لباس چند تیکه ای بگیرم؟ چند دست؟ و چ سایزی؟

ممنون از همتون🤗🌹

سایز پوشک صفر یه بسته بیشتر نگیر چون لازم نمیشه لباس بیمارستانی بستگی به بچه داره ک درشت هست یا ریز

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سایز ۱ چند بسته بگیرم؟

همه رو یه بسته بگیر وقتی بدنیا اومد لازم شددوباره برو بگیر 

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز
2738
خودم میخام خرید کنم 

خب دررابطه با سایز وتعدا رو میگم ازشون سوال بپرس

سایز صفر زود کوچیکه میشه البته به درشت بودن بچه بستگی داره اگه درشت نباشه دودست بگیر  سایز یک بیشتر استفاده میشه پوشک نوزادی یه بسته واسه بیمارستان بگیر 

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭

سایز لباس و از خوده فروشنده بپرس راهنمایی ت کنه . چون دوخت مارکا فرق داره. من خودم هر دو بچه هام وزنشون خوب بود اما سایز صفر اندازه بود براشون چون اون مارکی که من گرفتم صفرش بررگ بود دوختش

شهدا شرمنده ایم 😢

شامپو صابون. پودر صابون واسه شستن لباس  کرم  وازلین کودک   ناخن گیر   دیگه یادم نمیاد 

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭
2706