2752
2734
عنوان

شوهرم تو دادگاه قسم دروغ خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 55 پست
میگن خدا روزی حانوادا ای ک رو قران قسم دروغ بخورن قطع میکنه راست میگن؟؟

خیلی هم دروغ نگفته که، اموال از نظر دادگاه یعنی چیزی که به نام شخص باشه، اونم برای این قضیه که نرفته بود به نام شخص دیگه ایی بزنه، مثل هدیه داده بوده به زنش، خیلی ناراحتی صدقه بزار کنار 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بره تو دادگاه بگه من شهادت دروغ دادم و قضیه ماشینه رو بگه 

ب درک هرکاری میخوان بکنن اینجوری حدااقل خودتون ارامش دارید 

قران الکی نیس که والا تنم لرزید 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
شهادت دروغ نبوده که چیزی از خودش نداره دروغ نیست

سندی نداره

ایشون اصل ماجرا رو میدونستن

مستندات که نشون میده به دادگاه که چیزی به نامش نیست اگر شاهد خواستن برای همون اموالی هست که به نام نخورده

فکر میکنین یه استعلام گرفتن برای دادگاه سخته ؟؟؟؟؟؟؟؟ 

2731

نوه خاله مامانم تو یه درگیری دوستاش شاهد بوده که یکی از دوستاتش با چاقو زده به یکی دیگه  تو دادگاه  دست گذاشت رو قرآن گفت  نه دوست من چاقو نزده  درست سال بعدش روز شهادت حضرت ابوالفضل  دست راستش که گذاشنه بود رو قرآن تو تصادف عصبش از کار افتاد و  فلج شد دیگه هیچ وقت نمیتونه از دست راستش  استفاده کنه.

قرآن شوخی بردار نیست  توبه کنه  حالا هر کاری که لازمه انجام  بده 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
سندی نداره ایشون اصل ماجرا رو میدونستن مستندات که نشون میده به دادگاه که چیزی به نامش نیست اگر شاه ...

نه اون طرف شاکی گفت ک یه خونه ب نام زنش داره  دادگاه گفت اون ربطی ب ما نداره چیزی ک ب اسم این اقا هست مربوطه

نوه خاله مامانم تو یه درگیری دوستاش شاهد بوده که یکی از دوستاتش با چاقو زده به یکی دیگه  تو داد ...

نه اون طرف شاکی گفت ک یه خونه ب نام زنش داره  دادگاه گفت اون ربطی ب ما نداره چیزی ک ب اسم این اقا هست مربوطه

تو جریان طلاق داداشم .دو نفر رفتن دست گذاشتن رو قرآن علیه داداشم.خدا شاهده تمام تهمتهایی ک ب داداشم زدن پسر یکیشون با عروسشون کرد و ب طرز خیلی وحشتناکی و با بی ابرویی طلاق گرفتن.خوده اقاهه هم ناراحتی قلبی و سکته و عمل قلب باز

این یکی هم باز هر چندوقت یکبار بیمارستانه.دوتا از پسرهاش هم بیماری گرفتن.دوتاشون باز تا پای طلاق رفتن و .....

نمیخوام بگم حق داداشم بوده و فلان...

قضاوت و تهمت و قسم دروغ ب دنبالش این چیزا رو داره

تو جریان طلاق داداشم .دو نفر رفتن دست گذاشتن رو قرآن علیه داداشم.خدا شاهده تمام تهمتهایی ک ب داداشم ...