2737
2739
عنوان

ماشین و داغون کردن، 😭😭😭

1956 بازدید | 48 پست

امروز عصر رفته بودم بیرون .ماشین و پارک کردم رفتم کارم و انجام  دادم اومدم ک برگردم وقتی داشتم از پارک درش میاووردم زدم ب ماشین جلویی..ماشین همسرم بود 

ماشین جلویی چیزیش نشد .فقط چراغش شکست ک همونجا هزینه رو دادم...ولی ماشین خودمون هم چراغش شکست هم سپرش...

شوهرمم دید یکم غر زد الانم باهام سرسنگینه

تازه چهارماهه رانندگی میکنم 

ماشینمون هم سمنده

البته بیمه بدنه هم داره و بخشی از خسارت رو میده 

ولی خودم خیلی ناراحتم اعصابم خرده خیلی بخدا از سردرد نمیتونم بخوابم ...میگم کاش قلم پام میشکست و نمیرفتم 

ترو خدا یکم دلداری بدین گریه ام میاد حالم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم تا نری و نزنی یاد نمی‌گیری...همسر منم غر میزد از ترسش تا دوسال دست به ماشین نزدم همش هم می‌گفت برات یک ماشین دیگه میخرم اما یک روز تصمیم گرفتم با جرات بردار برم الآنم حرفه ای ام...مگه خودشون تصادف نمیکنن

اصلا مگه تا حالا هزار بار چیز ویزای خوشگلمون از دستشون نیفتاده و نشکسته

محل نده فردام ببر بیرون ماشین رو باید یاد بگیری

2740

خودش از اول هیچ تصادفی نکرده؟🤔

بگو فدای سرم باید یه ماشینو کامل داغون کنم تا خوب یاد بگیرم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

متاسفانه تو آمزشگاهای ما همش با پراید یاد میدن سمند ماشین سنگینه..مثل کسی می مونه که ۱۱۱ داشته بعد بهش وانت آبی میدن سخته

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بی خیال عزیزم .خدا رو شکر خسارت جدی نبوده . میدونم تلخه .ولی پیشامده دیگه . من خودم از سال ۸۴ رانندگی میکنم . همین دو ماه پیش رفته بودم خرید اومدم یه جا پارک کنم . یه پیرمرد فضول بهم گفت بیا جلو جا داری .نگو یه تیکه آهن از زمین اومده بیرون . رفتم خوردم به اون لاستیک نو ماشین ترکید .اومدم خونه همسرم ناراحت شد ولی فقط یه ساعت تو خودش بود . جالب اینه فرداش هم میخواستیم بریم مشهد با ماشین 😂😂😂😂

ببین من چه گندی زدم . آخر سر دیدیم لاستیک گرونه اومدیم از خونه مامانم یه لاستیک تقریبا کهنه بردیم به جای زاپاس . 

2706