2733
2739
عنوان

به نظرتون کی میارش؟

512 بازدید | 31 پست

پسرم پیش باباشه ظهری بهش زنگ زدم دوس دخترش جواب داد گف بچه پیش اونه باباش رفاه سرکار گفتم آماده اش کن بیام ببرمش گف باشه..دوباره زنگ زد که نه فلانی گفته خودم ساعت 7بیام از سرکار میبرمش یا فردا میبرمش از اونجایی که اون احمق بدقول و میدونستم بگه فردا زود زود بیارش فردا شبه سر شبی بهش زنگ زدم گفتم چرا بچه رو نیاوردی گف شام بخوره شاید آوردمش با خودم گفتم شاید تخم آدمیزاد باشه بهش گفتم فردا تولد داریم برا پسر داداشم میخوام بچه هم باشه برکشت گف حالا که اینجوره پس منم بعد تولد میارمش😐

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

زنگ بزن بگو داداشم میاد دنبالش ببریمش

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم گرفت

دوستم انشاءالله خوشبخت باشى

همينجورى دلم خواست يه ارزوى خوب برات بكنم

انقدر كه از ته دلم يهو اومد مطمئنم براورده ميشه 🌸

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
2731

میگفتی احمق خان وتسه من فرقی نداره تولد باشه یا نه ولی بچه ذوق میکنه به بساط تولد اخه تو چ پدری هستی که اینو نمیدونی 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

الانم دوس دختر داره 😑😑وقتی نمیتونه بچه رو نگه داره برای چی میبرتش .مواظب بچت باش بهش دست درازی نکنن

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
2738

گفتم خب چرا اینجوری میکنی مگه فلان موقع گفتی تولد نیومدی بردی بچه رو یا روز تولدش نیومدی بردیش یا مثلا عروسی فامیلتون بوده نیومدی ببریش حالا چه فرقی داره برات من کدوم دفعه اذیت کردم که تو اینجوری میکنی اونم واستاد به داد و وقال که به توچه من دلم نمیخواد بیارمش گفتم تو چیکارشی گف همه کاره اشم بعدم گوشی رورو من قطع کرد منم پیام دادم چرا موقع خرجاش یادت میره که باباشی چرا وقته بچه بود و سه ردز سه روز برا یه پاکت شیر گریه میکرد یادت نبود باباشی حالا باباش شدی؟؟اکه قراره بعد تولد بیاریش اصن نیارش این همه من جمعش کردم 4روزم تو جمعش کن

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

چرا به حرف دوس دخترش گوش دادی؟ 

میگفتی نه خودم میام میبرمش و تمام

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

خلاصه زنگ زد داد و دعوا و فحش کاری که به ننه ج..اش و خواهر ج..ترش برسه حرفاش ایشاالله..گوشی رو قطع کردم پیام فحش برام فرستاد مادر ج...حالا از یه طرف دلم برا پسرم تنگ شده و نگرانشم از یه طرفم میگم بزار ادب شه بچه رو آورد قبولش نکنم ...موندم بین دو راهی

زنگ بزن بگو داداشم میاد دنبالش ببریمش

اصن آدرس خونشو نمیده به من بعدم من دوس ندارم داداشام اصن باهاش روبه روشن

دلم گرفت دوستم انشاءالله خوشبخت باشى همينجورى دلم خواست يه ارزوى خوب برات بكنم انقدر كه از ته دلم ...

ممنونم عزیزدلم فعلا که خدا منو یادش رفته هرچی نفرین بابای بچم میکنم انکار دعا میشه میچسبه به جونش

واای انقدر بدم میاد از آدمای لجباز انقدر عقده ای😤

عقده ای حسود بدبخته وگرنه از خداشم باشه خودش رفته پی الواتی من واستادم براش بچه نگه میدارم 

2706