2737
2739

سلام بچه ها مدتیه راجب لکه های پوست پام تحقیق میکنم و خیلبا از کرم ترتینوئین یا همون کترل احساس رضایت دارن نظر شما چیه؟کسی تجربه ای داره در میون بذاره؟ممنون میشم پاهام بد وضعی لک زده و احساس افسردگی میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ترتینوئین رو من واسه جوشام قبلا استفاده میکردم.لایه بردار خیلی قویه.ولی برای لک با احتیاط استفاده کن ...

رفتم راهی جز لیزر نگفتن واسم,لک با لیزر نمیره حتما باید کرمی باشه

رفتم راهی جز لیزر نگفتن واسم,لک با لیزر نمیره حتما باید کرمی باشه

ی دکتر خوب برو ک حرفش ردخور نداشته باشه و بهش اعتماد کن.ترتینویین خودش در مواردی باعث لک میشه.بنظرم سرخود استفاده نکن

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  
2738
بابا یکم اعتماد بنفس داشته باااااش.علت لک چیه؟؟؟

بخاطر اپلاسیون مشکل خیلی از خانوماست ولی واقعا من خیلی ناراحتم ازش دوست ندارم اصلا شلوار کوتاه بپوشم,خودشم متاهلم 

بخاطر اپلاسیون مشکل خیلی از خانوماست ولی واقعا من خیلی ناراحتم ازش دوست ندارم اصلا شلوار کوتاه بپوشم ...

برو موهای پاتو لیزر کن سر ی سال لک هات خوب میشه

(حالی خوش باش و عمر بر باد مده)#توکلت علی الله  
بخاطر اپلاسیون مشکل خیلی از خانوماست ولی واقعا من خیلی ناراحتم ازش دوست ندارم اصلا شلوار کوتاه بپوشم ...

من خودددم انقد پاهام بخاطر اپیلاسون بد شده بود دون دون شه بود همش کرم میزدم بازم معلوم بود رفتم لیزر موهای زائد با سه جلسه تمام اون دون دونا رفت خییییلی خوب شد پاهام همش نگران بودم و استرس داشتم مونده بودم واقعا چکار کنم 

من برای لایه بردار خیلی تحقیق کردم. یه مطلب خوبم پیدا کردم که بهترین لایه بردارها رو معرفی کرده. لینکش و میذارم واستون اگه دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه      

این بود لینکش:  https://bigsearch.ir/3r7c

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤
2706