2733
2734

توروخدا کسی بچش اینجوری بوده ...روزا تو خونه همش با خودم تنهاس فقط شبا باباش خونست ...وقتی میریم خونه مادرشوهرم یا اونا میان خونمون تا قیافه جدید میبینه وحشتناک گریه میکنه باید ب زور ساکتش کنم ...الانم عمش اومده بود خونمون تا دیدش بغض کرد ..سری بغلش کردم ک گریه نکنه 

متاسفانه خانوادم شهرستانن واسه همین نمیتونم زود زود برم ..خونه مادرشوهرمم هفته ای یه بار میرم فامیلم نزدیکمون نداریم ک برم خونشون چیکارش کنم تو رو خدا راهنمایی کنین ...اصلا با محیطای شلوغ نداره تو محیط شلوغ فقط گریه میکنه

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...

عزیزمممم

اشکالی نداره ک..  بزرگتر شه بهتر میشه

دختر من کلا از اقایون میترسید... الان نه دیگه عادی شده براش

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نمیدونم چرا دلم ضعف رفت.....وای خدا کی این چهار هفته میگذره 😍

عزیزدلم ...منم آخرای بارداریم دوس داشتم زودتر بگذره ...یهو ب خودم اومد دیدم دخترم ۳ ماهش شده ...از این روزای آخر نهایت استفاده و لذت رو ببر ..بعدا دلت تنگ میشه واسه این روزا

در کل اینو میدونم که بچه ها تا زمانی که غریبه و آشنا رو تشخیص نمیدن راحت می‌رن بغله اینو اون و این تا شیش ماهگیه و بعد از اون چون دیگه مفهومه غریبه و آشنارو میشناسه نمیره حالا بچه شما یا خیلی زودتر به این مرحله رسیده یا در کل چون زیاد با کسی رابطه ندارین میترسه و این ترس اصلا چیزه بدی نیست چون معمولا تو شیش ماهگی به بعد این ترس شکل میگیره و برای اینکه بتونی از این حالت خارجش کنی باید بیشتر تو جمع قرارش بدی

مرا همین بس که از تمام دارایی های دنیا تنها خدارا دارم
عزیزمممم اشکالی نداره ک..  بزرگتر شه بهتر میشه دختر من کلا از اقایون میترسید... الان نه دیگه ...

خدا کنه همش میترسم این عادت روش بمونه 

2738

پسر منم همینجوری بود تازه ما یک سره اینور اونور بودیم.می چسبید به من اگه کسی بهش میگفت سلام گریه میکرد همه میگفتن وا چرا این اینجوریه.خب چی کار کنه مادر اخلاق بچه اینجوریه.برعکسش دخترم به همه میخندید و میرفت بغلشون.یه بار تو مغازه خودش رو انداخت تو بغل یه مشتری دیگه میخواست باهاش بره

اگه میشه تندتند ببرش بیرون بگردین تا آدم جدید ببینه

چون هوا سرده کم میبرمش بیرون ..خونه مادرشوهرمم دوس ندارم زیاد برم ...ب نظرتون ببرمش خانه بازی بچه ها رو ببینه؟؟

پسر منم همینجوری بود تازه ما یک سره اینور اونور بودیم.می چسبید به من اگه کسی بهش میگفت سلام گریه میک ...

عزیزم 😍پسرتون بزرگ شد خوب شد؟

دقیقا دخترمنم تا بهش بگن سلام یا لبخند بزنن گریه میکنه 

نیش و کنایه اطرافیان بیشتر اذیتم میکنه ..اون روز خونه مادر شوهرم خواب بود تا بیدار شد جاریم بغلش کرد گریه کرد وحشتناک ...دیگه همه شدن عقل کل هرکی یه چیزی میگفت ...این ک دخترمو  با بچه ها خودشون مقایسه میکردن خیلی ناراحتم کرد...

در کل اینو میدونم که بچه ها تا زمانی که غریبه و آشنا رو تشخیص نمیدن راحت می‌رن بغله اینو اون و این ت ...

ممنونم از راهنماییتون ...یهو ب ذهنم رسید ببرمش خانه بازی ..ب نظرتون خوبه؟؟

عزیزم 😍پسرتون بزرگ شد خوب شد؟ دقیقا دخترمنم تا بهش بگن سلام یا لبخند بزنن گریه میکنه  نیش و ...

آره خداروشکر خیلی خوب شد. بچه ها باهم فرق دارن دیگه.حالا من اگه کسی به بچه سلام میکرد و باهاش صحبت میکرد ناراحت میشدم.تو دلم میگفتم ما شا ا... شما بزرگی میبینی گریه میکنه هی نیا طرفش باهاش حرف بزن.من سر بچه اول تجربه کردم زیاد حرفهای اطرافیان رو نباید جدی گرفت.آقا سر این از پوشک گرفتن اطرافیان پدر منو در آوردن.کلا روش خودت رو داشته باش از نظرات خوبشون استفاده بکن ولی ملزم نکن خودتو هر چی میگن انجام بدی.

2706