2733
2734

پسرم چندروز دیگه دوساله میشه.هنوز ک هنوزه نصفه شب کمش سه بار بیدار میشه تو خواب ظهرشم هر نیم ساعت بیدار میشه گریه میکنه.کی از حالت نوزادی خارج میشن و مثل آدمیزاد میخوابن پس.منو شوهرم هردو خوشخوابیم ارثی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم یه ناراحتی چیزی داره بچه تون

چون معمولا از 18 ماهگی به بعد بچه ها خوابشون خیلی خوب میشه.

شاید دل درد یا نفخ داره

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

منم بیدار میشه هنوز همین جورر ،ولی ناراحت نیستم دیگه عادت کردم بیدارم نشه خودم بیدار میشم البته من با شیشه بهش شیر میدم 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
2738

ی وقتایی پسرم این طوریه 

مثلا دسشویی داره یا اب میخودد یا خواب دیده 

در کل اول شب برا خواب اذیت میکنه تا لخوابه ولی بعدش نه

ولی درکل از نظرم طبیعیه و ما حوصله نداریم‌

دختر طبقه بالای با پسرم همسنه  ولی همیشه از خواب بیدار شه در حالت گریس و هم چنین حموم

هرزمان اونطور که دوست دارن بازی وفعالیت کنن خوب میخوابن.نه اونطور که ما میخوایم.

من یکی چهارپنج ساله دارم یکی دوسال وچندماه

سر اولی مشکل خواب داشتیم اما تجربه خیلی کمکم کرد برای دومی

طفلیا گناهی ندارن

خب خواب شبش حتما خوبه دیگه نه؟

نه افتضاحه دکترم بردم مشکل نداره دکترش میگه مدلش اینطوری بزرگ بشه خوب میشه بدنشم سالمه وزنش نرمال قدش عالی همه چیش خوبه فقط خواب نداره😂

به خودم رفته منم خواب نداشتم از همون اولش الانم ندارم 😂

2706