2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
[QUOTE=117224185ممنون بجای دستکش پس ماسک بیارم 😥😥😥

سلام شوره جان خوبی گلم؟منم روز اول دوم پریود درد مقعد دارم 

انگار درد کوبنده از داخل میزنه مقعدم....نظر دکتر چی بود؟من فکر میکردم این درد طبیعی هست 

سلام شوره جان خوبی گلم؟منم روز اول دوم پریود درد مقعد دارم  انگار درد کوبنده از داخل میزنه مقع ...

سلام عزیزم دکتر که سونو داپلر کرد گفت چیزی ندیدم عکس رنگی هم مشکلی نداشت

خدایا شکرت
سلام شوره جان خوبی گلم؟منم روز اول دوم پریود درد مقعد دارم  انگار درد کوبنده از داخل میزنه مقع ...

منم تا دیروز فکر میکردم طبیعیه 😀😀😀 شاید حساس شدم واقعا طبیعیه یکی گفت نشونه کیسته ترسیدم

خدایا شکرت

مثل اینکه طبیعیه اون درد . اگه بود تو داپلر نشون میداد

خدایا شکرت
مثل اینکه طبیعیه اون درد . اگه بود تو داپلر نشون میداد

کی گفت؟

منم رفتم دکتر سعید البرزی سونو سه بعدی دادم چیزی نشون نداد ...اما دیوونم کرده از بس خیلیا میگن علاعم اندو هست 

من روز اول و دوم ویه روز قبلش در حد خیلی کم انتهای مقعدم که وصل میشه به مقعد درد میگیره 

بیشتر وقتی احساس نفخ یا دسشویی دارم اینجور میشه

از زینبی پرسیدم گفت اگه بود نشون میداد 

امیدوارم نشون بده 

چون همون شبی که گفتم اخرشب تا خود صبح ببخشید مقعد درد گرفتم خییییلی حالم بد بود دیگه مطمن شده بودم اندو هست صبح پاشدم تست ca125دادم سه شنبه ایشالا جوابش میاد