2737
2739

من لک لانه گزینی رو روز ۲۶ سیکلم دیدم

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

خانوما کسی قبل از بارداری رفته دکتر و بهش گفته باشن واکسن آبله مرغان بزنه ؟ خواهش میکنم یکی جواب بده از کجا باید بگیرم ؟

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما دوتا متفورمین ۵۰۰رو باهم میخوردین؟متفورمین یا گلوکوفاژ میخوردین؟فولی هاتون کوچیک بود

ن عزیزم با فاصله میخوردم 

همین متفورمین ایرانی 

دکترم اصلا خارجی نمی نویسه

نمیدونم فولیام چطور بود فقط سونو گرفت و با همین نسخه باردار میشی

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2728
من لک لانه گزینی رو روز ۲۶ سیکلم دیدم

باردار بودی اون ماه؟

من ۱۲ روز قبل موعد دیدم 

چ رنگی بود ؟؟

خانوما کسی قبل از بارداری رفته دکتر و بهش گفته باشن واکسن آبله مرغان بزنه ؟ خواهش میکنم یکی جواب بده ...

برید بهداشت محلتون خودشون میزنن

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
درد پریودی و خارش و سوزش شدییبیبییید 

حامله بودی؟

عفونت باکتریایی نداری که؟ چون منم داشتم فهمیدم عفونت باکتریایه

ممنون از جوابتون و توجهتون .   آدم توی این مملکت بمیره هیچکی براش مهم نیست .   

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین
2740
خانوما کسی قبل از بارداری رفته دکتر و بهش گفته باشن واکسن آبله مرغان بزنه ؟ خواهش میکنم یکی جواب بده ...

حتما از دکترت بپرس اگ نگرفتی تو بچگی چون زبونم لال کسی تو بارداری بگیره بچش کور میشه

برید بهداشت محلتون خودشون میزنن

همه جا میکگن نداریم. شما از کجتا میگید پس ؟ خودتون زدید ؟ 

ممنون از جوابتون و توجهتون .   آدم توی این مملکت بمیره هیچکی براش مهم نیست .    

نگو عزیزم دور از جونت

حتما از دکترت بپرس اگ نگرفتی تو بچگی چون زبونم لال کسی تو بارداری بگیره بچش کور میشه

دکترم گفت باید بزنی . گفت برم اسنستیو پاستور ولی گفتند نداریم . هر جا میرم ندارند . موندم چیکار کنم .

حامله بودی؟ عفونت باکتریایی نداری که؟ چون منم داشتم فهمیدم عفونت باکتریایه

نه دکتر فقط دارو داد حرفی نزد ولی خارش و سوزش وحشتناکی داشتم تست زدم مثبت شد 

الان پسرم دو سالشه گلم

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
همه جا میکگن نداریم. شما از کجتا میگید پس ؟ خودتون زدید ؟ 

من واکسن کزاز زدم آبله مرغان اطلاعی ندارم ولی میدونم تو مراکز بهداشت یا درمانگاه هست 

نه دکتر فقط دارو داد حرفی نزد ولی خارش و سوزش وحشتناکی داشتم تست زدم مثبت شد  الان پسرم دو سال ...

وای دعا کن برا منم گرفته باشه 

خدا گل پسرتو برات حفظ کنه