2733
2734
عنوان

مامانهای تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 578047 بازدید | 13578 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

((((((((((جامپینگ درآمد اینترنتی))))))))))))

_ درآمد تضمینی روزانه 200 تا 600هزار تومان

_ تسویه روزانه

_ همراه با مستندات و فیلم اثبات درآمد در سایت

_ روزانه حداقل بین 2 الی 3 ساعت وقت گذاشتن

_ مناسب برای تمامی اقشار جامعه با هر حرفه و هنر و رشته تحصیلی (بجز افراد کم سواد و زیر 17 سال)

_ بدون هیییییییچگونه محدودیت در برداشت وجه

نحوه کار کردن با این روش به این حالته که شما میاید در مورد یکی از صدها موضوعی که ما بهتون معرفی کردیم و یا هر موضوع دیگه ای که خودتون دوست دارید و به ذهنتون میرسه (از ساده ترین موضوعات مثل آشپزی و خیاطی و داستان و رمان گرفته تا مطالب تخصصی و مالی و علمی و فنی و آموزشی و هر چیزی که خودتون دوست دارید) یک سری مطلب جمع آوری میکنید (یا از توی گوگل یا از طریق کتابهایی که توی خونتون بلااستفاده هستن، یا از طریق اطلاعات و تجربیات خودتون و یا از هر طریق دیگه ای که دوست دارید) و بعد یک سری تغییرات و اصول ساده اما مهمی که بهتون آموزش میدیم رو روی اونها اجرا میکنید و بعد اونها رو توی سایت های مخصوصی که بهتون گفته میشه میذارید و از همون مطالب درآمدزایی میکنید…

(در صورت عمل کردن و نتیجه نگرفتن وجه شما به صورت کامل بازگشت داده خواهد شد)

این کار نه به اینستا و تلگرام ربطی داره، نه به بورس و بیت کوین و ار  دیجیتال ربطی داره، نه به تبلیغات کلیکی و تماشای فیلم و تماشای تبلیغ، نه به کارت شارژ و آمازون و فارکس ربطی داره، نه زیرمجموعه میشید و نه زیرمجموعه میگیرید، نه پیش بینی و شرط بندی هست...

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده مستندات لطفا به وبلاگ زیر مراجعه نمایید...

http://poolsazy2.blog.ir/page/a27

این فرصت طلایی رو از دست ندین...

با آرزوی موفقیت هرچه بیشتر برای شما عزیزان🌹

2731

سلام مامان های تبریز کسی هس که زایمان وی بک《طبیعی بعد از سزارین》 انجام داده باشه و یا مامای عامل زایمان که وی بک انجام بده میشناسین لطفآ معرفی کنید

دخترکم، عشق مامان، تو بهترین هدیه خدا بودی برام عاشقانه دوست دارم، همیشه بخند عزیزدلم😘 هرچی آرزوی خوبه مال تو❤
2738
دوست عزیز دکتر من اولش ازم پرسید که طبیعی میخوای یا سزارین. خودش با زایمان طبیعی موافق بود دکتر خوبی ...

سلام خوبین؟من باردار هستم تایپیک های چندسال پیش رومیخوندم دیدم دکترتون شهین موسوی بود منم میخوام برم پیش اون فعلا اول بارداریمه دنبال دکتر بودم.شما راضی بودین ازش؟؟

مامانا سونو گلباد احتمال جنسیتش تو هفته ۱۲چقد دقیقه میشه راهنمایی کنین

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
2706