2733
2734
عنوان

مامانای باردار علائم جنسیت پسر با دخترتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 29855 بازدید | 44 پست
منم چندهفته اول فقط همین علایم شمارو نداشتم خیلی خوابالو بود سینه هامم ک خیلی درد میگرف و درکنارش سر ...

انشالله نداشته باشم

حالا من عاشق دوغ ابعلی و آش با کشک زیادم 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

ویاره شدییییییید

تهوع و نفس تنگی

ورم اصلا نداشتم سر پا بودم همه میگفتن تغییر نکردی پس پسره

ویار ن ب ترش ن شیرین فقط گاهی نمکی دوس داشتم

نی نی م دخمله

از اولم حس میکردیم دختره

خیلی دعا کردیم دختر باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله نداشته باشم حالا من عاشق دوغ ابعلی و آش با کشک زیادم 

انشا... ک تا اخر اصلا نداشته باشی چون اصلا خوب نی😕انشا... نی نیت اول از همه صحیح و سالم باشه دوم همون چیزی باشه ک دلت میخاد و شاد شی😍

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
ویاره شدییییییید تهوع و نفس تنگی ورم اصلا نداشتم سر پا بودم همه میگفتن تغییر نکردی پس پسره ویار ن ...

من خودم حس می‌کنم دختره

با اینکه نی نی پسر برای بچه اول دوست داشتم همیشه الان یه چیزی ته دلم میگه دختره حتی شوهرمم‌که همیشه پسر دوست داشته با ذوق میگه بخدا مهلا دختره

اما چون هیچ علامتی نداشتم خیلی جالب بود

2731
انشا... ک تا اخر اصلا نداشته باشی چون اصلا خوب نی😕انشا... نی نیت اول از همه صحیح و سالم باشه دوم هم ...

انشالله عزیز دلم توام همینطور

جوش زدن وادرارتیره که میگن برادختره  من تمام جوشام توبارداری ازبین رفت خداروشکر تنها مزیتش فک ...

نه اولش جوش زدم بعد از سه ماه اول منم پوستم صاف شد حتی بعد زایمان هم صاف موند

تو اینترنت ادرار تیره رو برای پسر نوشته بود

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

سلام خانمامن هفته 18بارداریمه تو12هفتگی سونوانی رفتم احتمال دختردادن من بچه اولمم دختره سراون خیلی ویارداشتم اماسراین اصلاهچی علایمی ندارم بچمم سمت چپم هس متل ماهی لیزمخوره. ادارم زردروشنه سینه چپم بزرگترشده بیشتروقتام سردردم فشارم پایینه به نطرتون بچم چیه خیلی استراس دارم بدنمم تیره شده متل صورت ران پاهام پشت گردنم 

علائمای من تهوع شدید و وحشتناک که هنوززززباهامه خوشخوابی 😄ولی چون سرکارمیرم مجبووورم صبح زودپاشم ...

مادرشوهراحرف اضافی زیادمیزنن برامنم میگفتن پسره ولی دختربود 🥰

2706