2733
2739
عنوان

چجوری بچه مو از شیر بگیرم

176 بازدید | 35 پست

دخترم یک سال و نه ماهشه اصلن غذا نمیخوره دو ساعت باید سرگرمش کنم تا دو قاشق بخوره ولی همش داره شیر خودمو میخوره شب تا صب چن بار بلند میشه شیر میخاد میگن اگ از شیر بگیریش غذاش بهتر میشه ولی دو دیقه بهش شیر ندم گریه میکنه چکار کنم دیگ شیر نخوره ؟؟؟

من اول شیشه بهش دادم باشیرپاستوریزه بعد ازشیرخودم گرفتمش وحدود2ماه بعد خودش کم کم شیشه رو گذاشت کنار

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه بچه ها در برابر از شیر گرفتن مقاومت می کنن و گریه می کنن. مثل همه آدمها که به یه چیزی اعتیاد دارن و نمی خوان ترکش کنن. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
شیشه نمیگیره از همون اول هم نمیگرف

خب منم اول نمیگرفت دیگه بازی بازی بهش دادم خورد.بهش میگفتم این می می خودته.بعدم که تلخک زده بودم به سینم هرموقع بهونه میگرفت بهش میگفتم برم می می خودتو بیارم اونم دیگه به ناچارقبول میکرد

2738
دختره من دقیقا مثل بچه شماست ۱۴ماهشه یکسره زیرسینس شیشه هم نمیگیره موندم باهاش چه کنم

من کلافه شدم دلم میخاد روزی دو سه وعده غذاشو بخوره سیر شع کاش لااقل غذا میخورد شیر خودمم میخورد مشکل اینجاس ک اصن غذا نمیخوره

دختره من به هیچ روشی گول نمیخوره 

خب پسرمنم گول نمیخوره ولی وقتی دیگه سینم تلخ بود ونمیتونست بخوره خودشو باشیشه دلخوش کرد.

دختره من به هیچ روشی گول نمیخوره 

عین دختر من

مادرشوهرم یروز اومد گف خودم دو سه روز میمونم اگه گریه کرد سرگرمش میکنیم دیگ شیر نخوره ولی اونم واقعن ناامید شد گف بچه هیچحوره نمیخاد از شیر گرفته بشه

من کلافه شدم دلم میخاد روزی دو سه وعده غذاشو بخوره سیر شع کاش لااقل غذا میخورد شیر خودمم میخورد مشکل ...

پسرمنم دقیقا همینجوربودوازشیرگرفتنش خیلی سخت بود وحتی یه بارگرفتم بازمجبورشدم بدم.وتا2سال و5ماه بهش شیردادم.دیگه آخرش همین روش شیشه شیرفقط جواب داد

2706