2733
2739

دوستان تو رو خدا راهنماببم کنید مندخترم ریفلاکسیه اصلا اصلا شیر دوست نداره یک ساله دارم با بدبختی شیر میدم بهش شیر خشکیه و شیر رژیمی میخوره تو این یک سال با مکافات شیرش دادم هی خوابوندم به زور بهش دادم بیدهری ده ساعتم گرسنه باشه نمیخوره هیچی اصلا انگار گرسنه نمیشه حالا دکترش گفته بعد یک سال مهم نیست شیر بخوره  الرژی به لبنیات هم داره واقعا نمیدونم چکار کنم یکم کمکم کنید

تعداد رای : 6
نظرسنجی
حتما باید بخوره
2
33%
نهوره هم مهم نیست
4
66%
خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا منو یکسالگی از شیر گرفتن چیزیم نشده تو این 24سال  😅 تازه نارسم به دنیا اومده بودم

عزیزم لابد شیر خشک یا شیرای دیگه میخوردین این اصلا نمیخوره

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
دختر منم اینجوری بود تو خواب بهش میدادم بیشتر

تا کی اخه؟ چی شد اخرش؟ خسته شدم به خدا؟ یک ساله خونه نشینم هی بخوابونمش؟ غذا خوردنشم با مکافاته

2738
منم مثل تو بودم با این تفاوت که شیر خودم بود فقط که نمیخورد.بعد یه سال دیگه لب نزد و هیچ شیریم نخورد ...

الان بزرگ شده؟ ببحشید اونوقت غذاش چطور بود چند وعده میدادید چون شیرم نمیخورد؟ تو رو خدا کمک کنید بهم داغون شدم

ببین بچه اگه مشکل نداشته باشع موقعذزایمان هیچوقت از خوردن نخوردن چیزیش نمیشه دختر منم جز شیر خودمدتا الان که سه سال نیمه هیچگونه ماست شیر پنیر نخورده به جاش کلسیم بدنش باذچیزای دیگه مث بادام جبران کن

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
نه والا مامانم میگه شیر خشک نمیخوردی  تازه عاشق شیر خوردنم بودم کخ نذاشتن بخورم  😭

ممنون عزیرم

من بچم از ۱ سالگی خودش نخورد یهو دکتر گفت ایراد نداره چون الان دیگه غذا میخوره شیر فقط برای کلسیم که میتونی جاش شیر گاو ماست اینا بدی البته اگه حساسیت نداره .با این حال من شیر خشک میدم یه مقدار ندادی هم مهم نیست

تا کی اخه؟ چی شد اخرش؟ خسته شدم به خدا؟ یک ساله خونه نشینم هی بخوابونمش؟ غذا خوردنشم با مکافاته

خیلی عذاب وجدان داشتم چون خودمم از نظر استخوان خیلی ضعیفم و همیشه کمردردم نمیخواستم شیرش قطع بشه به زور ترانه و گوشی و مشغول کردن میزاشتم دهنش به زود رساندم تا دو سال و دو ماه

گاهی چند روز کلا نمیخورد و من هر چی شیر درست میکردم می ریختم بعد دوباره شروع میکرد میخوورد

الان بزرگ شده؟ ببحشید اونوقت غذاش چطور بود چند وعده میدادید چون شیرم نمیخورد؟ تو رو خدا کمک کنید بهم ...

الان 20 ماهشه.اونوقتا غذاشو بیشتر میخورد چون بدغذا هم هس اونایی که دوس داش براش درس میکردم الان از لحاظ غذایی خوب میخوره یعنی اندازه میخوره.

ببین بچه اگه مشکل نداشته باشع موقعذزایمان هیچوقت از خوردن نخوردن چیزیش نمیشه دختر منم جز شیر خودمدتا ...

عزیرم احه اون شیر خودتونو میخورده این اصلا هیچ شیری دلش نمیخواد هیچ مشکل دیگه ای هم نداره 

2706