2733
2739

دوستان تخت و کمد نی نی اومده تختش دو منظوره س. اما سر در نیاوردم ک چرا انقد چوباش زیاده شش تا تخته بلند برای بغل تخت.سه تا تخته بزرگ برای زیر تخت.همه تختا اینطورین؟؟میگن نصاب باید بیاد

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره دیگه حتما نصاب باید بیاد 

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2738
خودتون که نمیتونین مال دخترمو همون روز کا اوردن خودشون نصب کردن گذاشتن سر جاش 

مال شماهم این همه تخته داره؟چند گرفتی؟؟

واااا.نه.نصاب برای تخت؟دو منظوره یعنی همون نوزاد نوجوان؟ من خودم وصلش کردم.تیکه هم زیاد بود.مثل پاز ...

وا خیلی سخت باید باشه اره تخت نوزاد نوجوان.کلی چوب و تخته داره مال شماهم این همه تخته داشت

مال شماهم این همه تخته داره؟چند گرفتی؟؟

کمدشو که پایین تخت نصب میکنن . نرده هاش و کشو هاش و تخته ای که زیر خوش خوابش قرار میگیرهر و تاج تختش همش جدا جدا بود دیگه وقتی اوردن 

ما سال 96 خریده بودیم 1 میلیون و 100 البته اشنا بود 200 تا اینا تخفیف داد بهمون وگرنه میگفت 1300

2706