2733
2734

سلام خوش اومدید

آهای اونی که داری این متن رو میخونی ان شاالله حاجتت به بهترین شکل برآورده بشه و از ته دل بگی خدایا هزاران مرتبه شکرت

و نی نی سایت پر بشه از تاپیکایی که همه بیان بگن خدایاشکرت حاجت گرفتم

خدایا شکرت زندگیم روبراه شد

خدایا شکرت که همه مشکلاتم حل شد

یه شادی ازته دل و ذهنی پر از آرامش براتون آرزو میکنم

الهی آمین

قربون قدمتون

اگه زحمتی نیس یه صلوات هم واسه تعجیل در ظهور دردانه بانوی دو عالم  بفرستید

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

نترس و غمگین نباش ما او را به تو بازمیگردانیم...الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فرستادم

حاجت رواااااااا

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2738

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

التماس دعا

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

به به چه تاپیک خوبی

برا منم آرزوهای خوب کنید

آرزو کنید تو خونه قشنگم با شوهرم وبچه هام با کلی شادی و آرامش زندگی کنیم 

وضعیت مالی مون عالی بشه و شوهرم به هرچی لایقشه برسه

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

خدایا بابت  داده  و  نداده  و  گرفته ت شکر 🙏🙏🙏🙏

که داده ت نعمت و نداده ت حکمت و گرفته ت امتحانه 

خدایا بابت اینکه هستی و خدای من، هزاران بار شکر 🙏

2706