2737
2739

چرااا من با سن ۲۴سالونیم کسی عاشقم نشده؟یا اگ شده بهم نگفته یا اگ فهمیدم باب میلم نبوده گفتم همون بهتر ک نشد😅چراااا من عشق دو طرفه رو تاحالا تجربه نکردم؟؟تو وضعیت بدیم دنبال کارم ولی پیدا نمیکنم.شکست های بدی رو گذروندم طی دوماه گذشته ناامید نیستم ولی خستم.گاهی وقتا فک میکنم اگ عشق داشتم یکم تو این روزا نیرو و انگیزم بیشتر بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سنی نداری عزیزم میگی فقط۲۴ تجربه می کنی

دیگ نه سنه کمیه ک بگی اوووو...ن سن زیادیه بازم بگی اووو😂😂ولی همیشه تو رویاهام این سنو سنی میدونستم ک عاشقی...البته ک من کلا کمال گرام هستم تقصیر خودمم هس

دیگ نه سنه کمیه ک بگی اوووو...ن سن زیادیه بازم بگی اووو😂😂ولی همیشه تو رویاهام این سنو سنی میدونستم ...

عزیزم زندگی که صحنه ایده آلیسم نیست خواستهای آدم عینامحقق نمیشه. بعدهم شمامیگی کم نیست. من که ۳۶ سالمه میگم خیلی جوونی. شماهم به سن من برسی میگی جقدرجوون بودم ها!!!الان اول راهی🌹

نه عشق ام کاری نمیتونه بکنه  باید خودت تنهاروپای خودت وایسی ناموفق بشی دلت خوش نکن به عشق واین ...

آره دیگ ریسکش بالاس...کسایی ک رل دارن یا ازدواج کردن یهم میگن خدش ب حااالت بی دغدغه ای بخدا کیف دنیارو ببر...ازونورم عشق و حالشونو میکنن نامرداااا ها کلی روزای عشقولانه میگذرونن ب مشکله ک برمیخورن میگن سینگل بمون راحتی بخدااا🤣🤣🤣عجبببب

2740
عزیزم زندگی که صحنه ایده آلیسم نیست خواستهای آدم عینامحقق نمیشه. بعدهم شمامیگی کم نیست. من که ۳۶ سال ...

آخییی عزیزممم...اره دیگ ب نظرم هر چی سن و حال و هوای خودشو داره...فک میکنم وجود کسی ک دوسم داشته باشه و دوسش داشته باشم تو این روزا میتونس کمک کننده باشه...ولی ب هر حال تقدیر مام ببین چجوریه دیگ...راضی ایم ب رضای خدا😅😁