2737
2739

سلام خانوما خیلی احساس ضعیف بودن میکنم خواهش میکنم یکم بهم جرات بدین شوهرم خیلی اخلاقش بده یعنی چه جوربگم حالشو پیداکنم خوب میگذره اما  باخانوادم خوب نیست یعنی اخلاقش اینه زیادرفت امد دوست نداره سه سال ازدواج کردم چندبارفقطخانوادم اومدن سرزدن مهمون دعوت نکردم ویه بارهم عیدها خانواده خوش نزدیکه هرهفته میان خودشون هم خیلی اخلاق وسواسی دارن اصلا به خدا اونقدرناراحتی کشیدم ازشون میان خونم چایی ببرم نمیخورن میوه باشه میخورن درکل هرچیزی دستپختم باشه نمیخورن تا حالا هم به خاطر همین رفتاراشون نشدمهمون دعوت کنم خانواده شوهرو میدونم نمیان ازاین ورهم خانواده خودم هم بهخاطراینکه شوهرم اخلاقش اینجوره دعوت نکردم هروقتخانوادم خواستن بیان سربزنن یکی دوساعت توخونمون زهر میکنه برام نمیدونین چقدرغم میاددلم نمیدونم چه جورماسمالی کنم به خدا شه ماه یه بار شایدخانوادم بیان الان راهکاربدین چه جورجلو این مرد خودخواه دربیام مگه زندگی مشترک نیست منم حق دارم خانوادم بیان برن

حق داری گلم

دعوت کن خانوادتو محل ب شوهرت نده

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

اگه نمیتونی رو در رو بگی براش یادداشت بنویس یا بهش تکست بدع

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

دعوت به جهنم از دعوت گذشتم دعوت هم کنم نمیان چون این نرفته حرف پدرمو زمین انداخته اما مادرم حق داره بیادبه دخترش سربزنه اما خداخودش میدونه دلم خونه

خانوادش خاستن بیان عین خودت کولی بازی درار

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

اصلا من نمیتونم محل نذارم من اصلا بلدنیستم به مهمونم اخم کنم به خداهمیشه خنده رولبامه حتی دراوج غم اگرهم بکنم اونا محل نمیدن میان میرن براشون پسرشون مهمه