2733
2739

سلام مامان خانوم شما خوبی...ای جان خداروشکر از مال من۳تا بالاتره 

الٰهُم صَلی عَلٰی مُحَمَد وآل محمد وعَجِل فَرَجَهُم)برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادرشدن دارم🤲🏻                                برای سلامتی نی نی منم بیزحمت صلوات بفرستید☺️

ریپلای نمیشهپیامم

الٰهُم صَلی عَلٰی مُحَمَد وآل محمد وعَجِل فَرَجَهُم)برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادرشدن دارم🤲🏻                                برای سلامتی نی نی منم بیزحمت صلوات بفرستید☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت گلم...من ظربانش۱۷۳بود...هرکی میبینم میگه بچت دختره..نی نی سمت راست شکمم..آزمایشاتم همش دختر ب ...

ای جانم.شنیدم بالای ۱۴۰دختره.از کجا میفهمی سمت راسته؟سونو گفته؟یا خودتون تشخیص دادین؟چون من هیچ حسی ندارم کجاس.راستی من تست جوش شیرین هم انجام دادم.اونم دختر شد.اون تست وی زیر چشم رو امتحان کردم شد پسر.ولی نمیدونم....

2728
ای جانم.شنیدم بالای ۱۴۰دختره.از کجا میفهمی سمت راسته؟سونو گفته؟یا خودتون تشخیص دادین؟چون من هیچ حسی ...

اره منم شنیدم ولی دکتر میگفت مثلا میبینی جنین بیداره در حال حرکته ظربان قلبش اونجوری هم میره بالا...سمت راست شکمم یهو میبینی یکم میاد بالاسفت میشه🤪تو سونوگرافی هم سمت راست بود.منم تازه یکی دوهفته اس خیلی کم حس میکنم قبلش فکر میکردم الکیه چون مث شما چیزی نمیفهمیدم..تست زیر چشم چجوریه؟زنجیر و نمک و اینا روچی  انجام دادی؟چند پست قبل اسکرین همین آزمایشاتو گذاشتم شماهم امتحان کن

اره منم شنیدم ولی دکتر میگفت مثلا میبینی جنین بیداره در حال حرکته ظربان قلبش اونجوری هم میره بالا... ...

حالا من حس میکنم سمت چپه.البته ی حس ریزه😁

ببین تست زیرچشم یعنی زیر مردمک چشمتو ببین اگه توو سفیدیش رگه خونی به شکل vدیدی و سمت راست بود پسره.اگه سمت چپ بود دختره.مال من زیر چشم راستم v بود.مال شوهرمو نگاه کردم گفتم نکنه همه v دارن دیدم اون اصلا نداشت😁.ولی درکل فک کنم کاملا غیر علمیه😁.تست نمک رو به خاطر حرمت نمک ی کم میترسم انجام بدم.ولی جوش شیرین هم سرچ کن امتحان کن.من شنیدم تست کلم درسته.ک اونم ب خاطر برکت خدا میترسم انجام بدم.

حالا من حس میکنم سمت چپه.البته ی حس ریزه😁 ببین تست زیرچشم یعنی زیر مردمک چشمتو ببین اگه توو سفیدیش ...

عه چه جالب...من تو چشم چپم دارم☺️...تست جوش شیرین و انجام دادم اما یک کوچولو کف های ریز کردنمیدونم حالا پسر یا دختر !!...نمک و باید یکم روی سرت بریزی اونی که ادرار اینارو داره نمیگم 

2738
عه چه جالب...من تو چشم چپم دارم☺️...تست جوش شیرین و انجام دادم اما یک کوچولو کف های ریز کردنمید ...

اهان‌ خوبه پس😁.ببین خواهر بیخیال شیم بهتره.من ک سرچ های نتم همش راجع تعیین جنسیته😁هرچی خدا بخواد همون میشه.میگم دقیق چند ماهگی جنسیت مشخص میشه؟

اهان‌ خوبه پس😁.ببین خواهر بیخیال شیم بهتره.من ک سرچ های نتم همش راجع تعیین جنسیته😁هرچی خدا بخواد ه ...

آره منم خسته شدم😬انقد فکر کردم هرچی خدا می‌خواد همون شه فقط سالم باشن...فکرکنم همون ۴ماهگی معلوم میشه

آره منم خسته شدم😬انقد فکر کردم هرچی خدا می‌خواد همون شه فقط سالم باشن...فکرکنم همون ۴ماهگی معلوم می ...

برای من امروز کله پاچه باز کردن پسر بود 

ولی تو چشم چپم v

زنجیر دختر بود 

بیحالم 

لکه بینی دارم 

ضربان قلب نی نی ۱۷۶ 

دیگههههههه 😂😂😂دچار دوگانگی شدممم

برای من امروز کله پاچه باز کردن پسر بود  ولی تو چشم چپم v زنجیر دختر بود  بیحالم  ...

شنیدم میگن این کله پاچه خیلی راسته ولی من باز نکردم تا حالا..منم چشم چپمv داشت دختر...زنجیر پسر بود....ظربان نی نی۱۷۳...نمک دختربود..جوش شیرین پسر،..خخخخ🤦🏻‍♀️😐😂😂😂😂😂منم مث تو شدم گلم

ان شاالله هر چی هست سالم و صالح باشهههه   ولی دختر خیلی شیرین 😍شما چی دوست داری؟؟

انشاالله اره دختر زندگی و شیرین ترمیکنه بنظرم...ما دوست داریم بچه اولمون پسر باشه ولی دخترم دوست داریم

انشاالله اره دختر زندگی و شیرین ترمیکنه بنظرم...ما دوست داریم بچه اولمون پسر باشه ولی دخترم دوس ...

چه جالب بر  عکس من میگم بچه اول دختر باشه هم اروم تر و  کمک مادر برای بچه دوم 

داییم بچه اولش پسر بود دومی دختر هلاککک شدن بنده خداااها بس که پسر داییم بلا سر خواهرش اورد 😂😂😂

2706