2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استامینوفن رو‌میدونم دو برابر وزن بچه باید داد

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2728

🌺🌺🌺ميزان داروهاي   #ضدتب 🌺🌺🌺قطره استامينوفن = ٢/٥ برابر وزن    يعني كودك ١٠ كيلويي ٢٥ قطره🌺   شربت #استامينوفن = وزن تقسيم بر ٢  يعني كودك ١٠ كيلويي  ٥ ميلي ( سي سي ) 🌺 شربت #بروفن  = وزن تقسيم بر ٣ يعني كودك  ١٠ كيلويي حدود ٣/٥ 🌺. شياف استامينوفن ١٢٥ براي كودك ١٠-١٢ كيلويي 🌺 شياف استامينوفن ٣٢٥ براي كودك حدود ٣٠ كيلويي  يعني كودك ١٥ كيلويي  نصف #شياف ٣٢٥ و يا يك و نيم شياف كودكان  ١٢٥ ميلي 🌺 شياف ديكلوفناك ٥٠ ميلي براي كودك ٣٠ كيلوي يعني براي كودك ١٠ كيلويي يك سوم  شياف ديكلوفناك ٥٠ و براي كودك  ١٥ كيلويي نصف شياف ديكلوفناك ٥٠ ميلي 🌺  استفاده همزمان اين تب بر ها خطرناك است 🌺  استامينوفن با استامينوفن در تب شديد ٤ ساعت با هم فاصله داشته باشد ، 🌺  در ٢٤ ساعت،  استامينوفن حداكثر ٥ بار  داده شود 🌺 بروفن در ٢٤ ساعت ، سه بار داده شود 🌺 شياف ديكلوفناك  در ٢٤ ساعت ٢ بار مي شود استفاده كرد 🌺 در حالت عادي در زمان تب فقط از يك نوع تب بر استفاده شود و لي به ندرت گاهي دو ساعت از دادن يك نوع تب تر گذشته و تب هنوز خيلي بالا هست در اين موقع مجبور مي شويم از تب دوم براي كمك به تب براول استفاده  كنيم  🌺 تب  به خاطر عفونت است و گرچه اكثر مواقع به دنبال عفونت ويروسي هست و عفونت ويروسي خودش خوب مي شود ، ولي دربعضي مواقع به خاطر عفونت هاي ميكروبي مثل سينوزيت ، عفونت گوش ، عفونت ادراري ،  مننژيت ( عفونت مغز) مي باشد 🌺

دكتر توليت.  تلفن ٣٣٠٣٠٣٥٨

2738
2سالشه 13ونیم وزنش

استامینفن ۶ سی سی

بروفن ۴ سی سی

ولی شیاف بهتره هم مقدارش دستته هم تبش زود میفته

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
🌺🌺🌺ميزان داروهاي   #ضدتب 🌺🌺🌺قطره استامينوفن = ٢/٥ برابر وزن    يعني كودك ١٠ كيل ...

مرسی👍🏻🤩

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
2706