2733
2734
عنوان

خانمای شاغل یه لحظه

117 بازدید | 10 پست

سلام خانوما شما بااینکه شاغلید بازم از همسر پول میگیرید؟از پول خودتون هم خرج خونه زندگی می کنین؟البته به نظر من زندگی شریکی هس ولی خب یه چیزاییم مثل کاره خونه بر عهده خانوم هس هرچند کار من پاره وقت هس و کل هفته رو نمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باهم درمیاریم باهم خرج میکنیم کار خونه رو هم تقریبا باهم انجام میدیم اما سهم من از کارای خونه   بیشتره چون ساعات فراغتم بیشتره اسمش روشه دیگه زندگی" مشترک "

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

الان دیگه نمیرم پرستاربودم یه هزاری خرج نمیکردم حتی براپول ماشین اگه بااژانس میرفتم یابنزین ماشین خودم ازهمسرم میگیرفتم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
الان دیگه نمیرم پرستاربودم یه هزاری خرج نمیکردم حتی براپول ماشین اگه بااژانس میرفتم یابنزین ماشین خو ...

من پرستارم ولی برعکس تو ی هزاری نمیگیرم کلی هم خرج میکنم... ای کاش مثل تو بودم

2738

زندگی با هم فرق داره بستگی به شرایط زندگی خودتون داره اگه همسرت وضعش خ خوبه و به این پول اصلا نیازی نداره برا خودت نگه دار و اگر با وجود تلاش نمیرسه زندگی مشترک دیگه پول خودم بچه بازی میشه بشین با ش. هرت به توافق برس با توجه به وضع خودتون و اینکه خودت دوس داری چطور باشه 

کاش آدم ها فقط اجازه داشتند یه چهره داشته باشند... 
من پرستارم ولی برعکس تو ی هزاری نمیگیرم کلی هم خرج میکنم... ای کاش مثل تو بودم

نه من اصلا،مثلا بهم ماهیانه پول جیبی میده اصلا بهش دس نمیزنم اون میگم پول جیبیمه.

مثلا لاک لباس هرچی نیازداشتم ازش پول میگیرم میرم بخرم‌حتی ۱۰۰تومن گرفتم وسایلم ۸۰شد ۲۰تومن براخودم برمیدارم پول اضافه ماشبن وخوراکی یاچیز دیگه خریدم ازش میگیرم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه