2737
2734

من میخوام بخار شو بخرم فقطم واسه کف خونه ازشویخوام استفاده کنم در همین حد کسی مدلی یا مارکی سراغ داره که هم خوب باشه هم قیمت مناسب با توجه به توقع من که فقط میخوام کف خونه رو تمیز کنم شما چه پیشنهادی دارید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم. کف خونه ام هم سرامیکه اما استفاده نمی کنم چون بعد که می کشم لک آب می اندازه و دوباره باید با تی بکشم که جای لکه آب بره. من از تی با الیاف نانو استفاده می کنم برای کف خوبه و لک نمی اندازه. بخار شور به نظرم خیلی کاربردی نیس. حالا نظر خودتون . من اون اوایل خیلی ذوق داشتم و مرتب همه جا رو باهاش می شستم . اولا خونه ام اونقدر کثیف نبود که اثر گذار باشه . درثانی نسبت به مصرف برق و لک آب نمی صرفه. شیشه ها رو خوب تمیز میکنه فقط . دیوارها رو هم میشه اما کف رو اصلا دوست نداشتم.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2728
من دارم. کف خونه ام هم سرامیکه اما استفاده نمی کنم چون بعد که می کشم لک آب می اندازه و دوباره باید ب ...

من کف خونم پارکته با بخار شو تمیز میشه ، حالا مارکش چیه ماله شما 

2738

من دارم مارکش نمیدونم چیه چند ساله گوشه کمد افتاده 😐به نظرم با طی بکشی راحت تره

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
عزیزم بخار شو ، نه بخاری 

گفتم خداایاااا اینا چقدر با کلاسن پیکج داره خونشون ک شست و شو میده 😐

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
برا تمیز کردن مبلا چی واسه اونام خوب نیست ؟

بعید میدونم من استفاده نکردم فقط کف خونه که پارکت هست رو با بخار شوی ی بنده خدایی تمیز کرده خوب بود مارکشم نمیدونم چیه

2706