2733
2734
عنوان

دکتر حمیـــد مظاهــــری متخصص زنـــان و زایمـــان ( بیمارستان دی )

| مشاهده متن کامل بحث + 74787 بازدید | 62 پست
سلام،از کی اقدام کردین برای بارداری؟میشه بعد آی وی اف نتیجه شو بیاین بگین،من فیبروم دارم دیروز رفتم ...

من از سال ۹۲ اقدام کردم، البته شوهرم هم تحرک اسپرمش بالا نبود . تو بهمن انتقالم رو میخوام انجام بدم. اکثرا میگن دفعه اول بارداری اتفاق نمیفته میگن هرچی جنین بیشتر فیریز باشه احتمال بارداری بیشتره. من زیاد به دفعه اول امیدوار نیستم. با فیبرم هم امکان بارداری هست ولی اگه حین بارداری بزرگ بشه خطرناکه برای جنین.خاله من فیبرم داشت که باردار شد منتها اون نمی دونست ولی خوشبختانه بزرگ نشد . منتها بعدش درمان نکرد و همین فیبرم چند سال بعد بزرگ شد و باعث مشکلات زیادی براش شد

من از سال ۹۲ اقدام کردم، البته شوهرم هم تحرک اسپرمش بالا نبود . تو بهمن انتقالم رو میخوام انجا ...

فیبروم من هفت سانت،حالا اگه این ماه باردار نشم برای ماه آینده عکس رنگی میگیرم،،پیش مظاهری و چند تا دکتر دیگه ام میرم،اگه نظرشون رو عمل بود فیبروممو عمل میکنم

خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز برای اولین بار مراجعه کردم به دکتر مظاهری . شنیده بودم که خیلی جدیه. ولی باید بگم که جدی نیست ...

سلام عزيزم. منم ١٩ اسفند پيششون وقت دارم. ولي واسه منم خيلي مهمه كه دكتر به مريض اهميت بده و خوش اخلاق باشه. ببخشيد ميشه بپرسم شما مشكلتون چي بوده؟؟ ميخوام ببينم تشخيصش واسه ناباروري چطوره؟؟

سلام عزيزم. منم ١٩ اسفند پيششون وقت دارم. ولي واسه منم خيلي مهمه كه دكتر به مريض اهميت بده و خوش اخل ...

من بعد از بارداری مراجعه کردم . در مورد توجههشون به بیمار اطلاع ندارم چون فقط یکبار رفتم ولی اخلاقشون افتضاحه. حوصله جواب دادن به سوالات شما رو نداره. به نظرم کمی هم دگم و متعصب روی روشهاشون هستند و با شما همراهی نمی کنند مثلن در سزارین فقط از روش بیهوشی استفاده می کنند و بی حسی هم انجام نمیدند درحالیکه من با متخصص بیهوشی صحبت کردم و ایشون گفتند تشخیص روش بعهده متخصص بیهوشی است و اگر مشکل خاصی نباشد برای سزارین بی حسی بهتر از بیهوشی است. 

البته بهترین راه انتخاب پزشک اینه که یک یا دو جلسه ویزیت بشید چون معیارها و سلیقه ها متفاوته و ممکنه اونچه برای من نا خوشاینده برای شما نباشه

2731

من هفته پیش بیمارستان دی با دکتر مظاهری عمل داشتم،فردای عمل حالم خیلی خوب بود،بخیه ام عالی زده،کلا بیمارای دکتر مظاهری خیلی زود سرپا میشن،خیلی قاطع و خوب نظر داد،از همون اول به من گفت با این فیبروم باردلر نمیشی،بشی ام بچه میوفته،درصورتیکه دکترای دیگه خوش اخلاق بودن ولی نه ماه منو سر دووندن،مظاهری قاطع و درست تشخیص میده،کلا جدی،به نظر من دکتر باید تشخیصش خوب باشه،اخلاقشو میخوای چیکار،حالا برای بارداری ام میخوام برم پیشش،گفت سه ماه دیگه باید اقدام کنم،خدا خیرش بده من از عملم خیلی راضیم،ث

خدایا شکرت

سلام و عرض ادب مادرم سال ٧٦ توسط دكتر مظاهري عمل شدند و خيلي خيلي ايشون دكتر بسيار باشخصيت و مهربون و بخشنده ايشون در سال ٧٦ به خاطر وضعيت مالي پدرم از حق خودش ميگذره و به پدرم ميگه فقط پول بيمارستان بده واقعا من مديون اين دكتر نازنين هستم انشاالله هميشه در كنار خانواده اش سالم و سلامت باشه من هميشه به ياد ايشان و بزرگواريشان هستم و اينكه دوست دارم ايشون رو ببينم ولي هنوز قسمت نشده ايشون دكتر مظاهري در بيمارستان دي كار ميكردند سال ٧٦ الان نميدونم مطب اين شخص بزرگوار كجاست ممنون ميشم اگه كسي ميدونه ادرسش رو بهم بگه حداقل كاري كه ميتونم براشون انجام بدم و تشكر كنم از اين بزرگوار

سلام دوستان

مادرم دی ماه 97 برای برداشتن رحم و بالا کشیدن مثانه بیمارستان دی توسط دکتر مظاهری جراحی شدن 

دکتر مظاهری کارشون عالیه و مادرم و مریضای دیگه ای که بخاطر مشکلات دیگه توی بیمارستان دی توسط ایشون جراحی شده بودن همه راضی بودن و تعریفشو میکردن 

تنها مشکلی که داره ممکنه اخلاق نسبتا خوشی از ایشون قسمتتون نشه که بنظرم با توجه به این همه تشخیص و تجویزای اشتباه و نابجای دکترای امروزی که باعث گرفتاری و سردرگمی بیشتر مریض میشه ، این موضوع خیلی اهمیت نداره :)

سلام من ۴ ساله بود که باردار نمی شدم پیش بهترین دکترها رفتم مثل دکتر آقا حسینی و شیرین قاضی زاده خیلی دارو بهم دادن که حتی باعث شد ی بچه سقط کنم  ولی هیچ کدوم متوجه مشکل من نشدند ۴ سال گذشت رفتم پیش دکتر مظاهری واقعا استاد هستن بعد از یکی دوتا معاینه به من گفتند که باید لاپاراسکوپی شوم  در بیمارستان دی عمل انجام شد و بعد از سه هفته باردار شدم ۴ سال هیچ کس مشکل من رو نفهمید الا این دکتر واقعا پنجه طلاست 

دکتری هست کا اضافه حرف نمیزنی کاملا به کارش وارد هست خیلی هم در کارش جدی هست 

من تا آخر عمر مدیونش هستم و همیشه دعاش میکنم 

سلام من ۴ ساله بود که باردار نمی شدم پیش بهترین دکترها رفتم مثل دکتر آقا حسینی و شیرین قاضی زاده خیل ...

بهت تبریک میگم بخاطر بارداریت عزیزم ...من برا اخر این ماه پیششون وقت گرفتم میخوام بدونم...مادر همسرم مریض ایشون بوده سی وچند ساله پیش و به اعتماد ایشون وقت گرفتیم من ۵ساله اقدامم و بخاطر مشکلات مالی بیشتر پیگیرجدی دکترا نبودم ...میشه بپرسم ویزیت اولتون چجور بود؟ معاینه تون کرد؟هزینه ویزیت امسال چقدره؟

دوستانم فقط خواستم بگم که اصلا دکتر مظاهری رو پیشنهاد نمیکنم. اگه میخواید کسی باهاتون برخورد بد داشته باشه و جنگ بگیرید برید پیش این. اصلا برخوردش مناسب نیست و واقعا بد اخلاق هست حتی منشی و دستیارشم تایید کردن. نه سلام بلده نه هیچی فقط پول رو میبینه. واقعا باید تاسف خورد که یه همچین آدمی دکتر باشه.

دخترا دكتر مظاهري عاليه..من دبي آي وي اف كردم براي زايمانم و چك آپاي ايرانم مريض ايشونم چون خانوادگي همه مريضشون بوديم بسيار توي كار جدي و دقيق هستن تشخيص ها به جا،با تجربه ببينيد دكتراي الان همه پيج اينستا دارن قرتي بازي دارن ساعتها با مريض لاس ميزنن من دنبال اين چيزا نيستم چون هاي ريسكم به موقع براي من تشخيص سركلاژ دادن كه اگر ١ روزم دير ميشد بچه مو از دست ميدادم.عفونت كرده بودم بيمارستان بستري شدم پرتكل داروييشون قديمي اما درست بود من سريع خوب شدم و بچه موند خييييلي برام عزيزن..قبول دارم خيلي جدي و خشكن و كلا يه سوال رو دوبار بپرسي ناراحتي ميكنن اما بخاطر خبره بودن در كارشون هست مطبشون هم خيلي روي نظمه من واقعا توي اين ٤ سال دكتر زياد رفتم دكتر مظاهري دنياي تجربه هستن و همچنان خيلي مطالعه دارن،لخلاق رو ول كنيد فكر جديت دكتر باشيد و سزارين هاشون حرف نداره كلا عملهاشون عاليه من ٢ ساعت بعذ سركلاژم خوبه خوب بودم

دخترا دكتر مظاهري عاليه..من دبي آي وي اف كردم براي زايمانم و چك آپاي ايرانم مريض ايشونم چون خانوادگي ...

من ٣ ساله عضو ني ني سايتم  توي تاپيكام هست همه تحربه هام هزارتا دكتر رفتم بهاطر ناباروري رفتار همه دكترا رو ديدم تشخيص رو ديدم ديگه شدم استاد در اين زمينه،،،ايشون واقعا با تجربه و كار درستن اينجا گفته بودن پولكي هستن اصلا اينطور نيست دكتر مظاهري بسيار مرفح هستن و احتياجي به خراب كردن خودشون به خاطر پول بعذ اين همه سال ندارن و دستمزدشون لونقدر بالا نيست بنده ي خدا