2737
2734
عنوان

دخترم اصلا لب به غذا نمیزنه

468 بازدید | 15 پست

دخترم 17 ماهش تموم شده. چند روزی هست اصلا لب به غذا نمیزنه اصلا و به هیچ وجه نمیتونه غذا بخوره فقط شیر میخوره- چرا اینجور یشده؟ خواهشا راهنماییم کنید ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید مریضه بچه منم هر وقت در آستانه سرما خوردگی هست تا خوب بشع اصلا غذا نمیخوره فقط چای میخوره چون از شیر گرفتمش. دکتر واسش شربت زینگامان تجویز کرد هیچ عوارضی هم نداره.اشتها آوره. بچه من که آلرژی داره و خیلی حساسه عوارض نداشت عصاره ی چند گیاهه‌ دوست داشتی از دارو خانه بخر چند روز پیش خریدم ۲۰ تومن

2740
اصلا لب به غذا نمیزنه؟

یه هفته پیش هیچی نمیخورد.مثلا نون سنگگ خیلی دوست داره تا لقمه رو میذاشتم تو دهنش میخواست بجوه گریه میکرد و لقمه رو مینداخت بیرون.نیمرو رو خالی بهش میدادم با نون چون سفت بود نمیخورد.سوپ رو میکس کردم خورد.اما گوشت و مرغ رو نمیخورد.اینجوری فهمیدم لثه هاش درد میکنه.

الان دو سه روز بهتر شده

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
شاید مریضه بچه منم هر وقت در آستانه سرما خوردگی هست تا خوب بشع اصلا غذا نمیخوره فقط چای میخوره چون ا ...

بچه من هم مریض بود غذا نمی‌خورد. تا اینکه کامل خوب بشه غذا نمیخوره؟

2706