2737
2734
عنوان

معرفی پزشک ارتوپد سمت غرب

17749 بازدید | 36 پست
سلام بچه ها
اگه کسی یه متخصص ارتوپد خوب سمت غربسراغ داره بی زحمت بهم معرفی کنه .بیشتر اگر تخصصش مربوط به ستون فقرات باشه خیلی خوبه .برای مامانم میخواستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ویدی جان بیمارستان پیامبران یه دکتر ارتوپد خیلی خوب داره البته من یکسال پیش رفتم پیشش اون موقع سه شنبه ها می اومد...زنگ بزنی از خوده بیمارستان برسی بهت میگه..البته هر رو ز بعدظهر متخصص ارتوپد داره ولی میدونم دوتاشون خیلی خوبن..درمانگاه شهرداری منطقه پنج هم که تو اشرفی اصفهانی و نرسیده به صادقیه هست هم دکتر های عالی داره
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2740
عزیزم شما به خوب بودن دکترش اهمیت بده نه مسیر
قربونشون برم ویزیتا اینقدر گرونن که اگه شما پیش یه دکتر ناشی و بی تجربه بری یعنی شده پول ایاب و ذهاب به مطب همون دکتری که می خوای و دوره!
این تجربه شخصی من بود که واسه انگشتم چهار تا متخصص ارتوپد رفتم حتی سر در نیاوردن چیه ماست مالی کردن رفت تازه واسم نوبت عمل هم زدن و من بازم شک داشتم تا دکتر یحیی عظیمی رو معرفی کردن و من رفتم پیشش واقعا استاده...بدیش اینه که شما نمی تونی بگی کی می ری یعنی دکتر بعد یک ماه نوبت می ده و اگه بینش کسی کنسل کنه منشی بهت تلفن می کنه می گه خودتو برسون. اگرم بدون هماهنگی برید مطب و سریش بشد و 4 ساعت علاف بالاخره می زاره برید تو.

کارش واقعا عالیه ...با یه وارسی مشکل منو فهمید و درست و آکادمیک توضیح داد و من تکلیف خودمو فهمیدم
یه سرچ کن شمارشو پیدا کن تو خیابان آزادی روبروی خیابان بهبودی سر آذربایجان ساختمان پزشکان شفا هر روز عصر هست
امیدوارم سلامت باشید

سلام عزيزم

من يه دكترى رو ميشناسم تو سعادت آباد، كارش عاااااليه ، چندتا از فاميلاى مارو جراحى كرده ، فقط ميشينن بلند ميشن دعاش ميكنن. 

اسمش دكتر مهدى شهرستانى هست، مادرشوهر منو جراحى تعويض مفصل زانو كرده ، قبلش پاهاش پرانتزى شده بود اصلا نميتونست راه بره، كم تحرك شده بود و كلى هم چاق تر از قبل شد، رفت دكترشهرستانى براش زانوش رو تعويض مفصل كرد، اصلا جوون شد ، ازون موقع همش پياده روى ميره كلى وزن كم كرده، خيييييلى راضيه، چندتا از فاميلاى شوهرمم بعد از اينكه نتيجه عمل مادرشوهرم رو ديدن رفتن پيش دكتر واسه تعويض مفصل.

يكى از دوستامون رو هم رباط صليبى عمل كرده ، اونم فوتباليسته، اينقدر از عملش راضى بود چندتا فوتباليست ديگه رو هم فرستاد پيش دكتر.

اخلاقش عاااليه ، براى مريض واقعا وقت ميذاره ، معاينه ميكنه ، خلاصه خيلى ارزش قائله. من خودم شونه ام چند وقت بود وحشتناك درد ميكرد پيش چندتا متخصص رفتم انگار نه انگار، پيش دكتر شهرستانى كه رفتم با تزريق توى شونه ام و چند تا دارو ، خوب خوب شدم، خدا واقعا زياد كنه همچين دكترايى رو . 

اينم شماره مطبشه 

٢٢٣٨٣٧٤٦.     روزاى زوجم مطب هست

سلام دوستان اگه واقعا تو ناحیه ستون فقرات مشکل دارین پیش دکتر ارتوپد نرید یه موقع قرصهای مسکن بخورید حتما یه سر پیش دکتر جلیلی برین فیزیوتراپ هست واقعا درست کار میکنن وقت میذارن برای مریض  ورزشو تمرینهای عالی یبار برید خودتون متوجه میشین دستش طلاست  اینم شماره 09121755846

2706