2733
2739
عنوان

نق زدن کودک ۵ ماهه

1212 بازدید | 24 پست

سلام مامانای عزیز من پسرم۵ ماهشه الان یه هفتس همش نق میزنه یا وقتی خوابش میاد شیر نمیخوره شدید گریه میکنه اما در آخر میخوابه ، اما همش نق میزنه ، امروز بردمش آتلیه عکس بندازه اما انقدر نق زد و بداخلاقی کرد نشد برگشتم خونه ، کسی هست بچه ش اینجوری باشه تا قبل ۵ ماهگیش خیلی آروم بود اصلا اینجوری نبود خسته م کرده واقعا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

جای خواهرشوهرم باشی چی میگی.دخترش 7 ماهشه مداااام نق و گریه.بغلشه راه میره تا اروم بگیره.از بدو تولد تا امشب که دیدمش مدام نق میزد و گریه

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
اب دهنش نمیاد ، متولد تیر هستش

زنده باشه،نگران نباش احتمالا دندونشه،میشه بپرسم چه کارایی انجام میده الان؟ گردن گرفته؟دمر میشه؟اشیا رو دستش میگیره؟اخه منم یه پسر چهارماهه دارم خیلی نگرانم

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
زنده باشه،نگران نباش احتمالا دندونشه،میشه بپرسم چه کارایی انجام میده الان؟ گردن گرفته؟دمر میشه؟اشیا ...

۴ماهگی برگشت ، الان به دو طرف غلت میزنه ، گردن گرفته ،همه چیزو میخواد بگیره وقتی از دستش میگیری ناراحت میشه اعتراض میکنه ، پسرتون خدا نگهداره چرا نگرانی؟

2706