2737
2739

من نمیدونم چرا این نی نی یار ها اینقدر بی انصافی میکنند به جای اینکه یه عده ای که میاند تاپیکو به هم میریزند را حذف کنید تنها جایی که یه مادر داغدیده داره درد و دل میکنه تعطیل میکنید .هر کی اعتراض داره و میخواد تاپیک باز بشه لطفا خواهشا لایک کنه و نی نی یار ها را پیج کنه 

خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده خدا داشت پست میذاشت حرف میزد

ای بگم خدا دردتونو زیاد نکنه که اینقد بی انصافین..چقد شمرین اخه ی عده

دلم گرفت به قران دیدم بسته شه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731

موافقم

حداقل بذارین اینجا بیاد خودشو خالی کنه

خدا الان از دل اون مادر خبر داره

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

بنظرم بیخیال شید تعطیل کنن درد بدبخت برای خودش کافیه بعضی از ادمای نفهم میان رو زخمش نمک‌میپاشن گناهه الان داغوووون تر از این حرفاس بزارید تو خودش باشه حرفای ملتو نبینه طفلی 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2740

واقعا که انسانیت کجا رفته

اطرافیانش که حرف نمیزنن باهاش

بدتر بگو بخند میکنن که به خیال خودشون حواسشو پرت کنن

سرمزار بچشم که نمیتونه بره

داره اینجا حرفای دلشو میزنه

همین که‌حرفاشو تایپ میکنه مینویسه از غم دلش ذره ای کم میکنه

باعث میشه عزاداریاشو برا از دست دادن بچش بکنه

@نی_نی_یار_شب    

عزیزم میشه تاپیکو برگردونی؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2706