2737
2739
عنوان

همه دارن پیشرفت میکنن جز ما

330 بازدید | 14 پست

بعضیا هرچی کار میکنن هیچی ندان اون ماییم شوهرم از ۱۷ ساالگی کار کرده درسم خونده بازم کوفت نداریم...خاهرم شوهرش کارمند بانکه امروز گفت پدرشوهرش بهشون قرار خونه بده ب ارزش یک میلیاردو ششصد تازه خااهرم اینا خونه از خودشون دارن 

ی جورایی خجالت میکشم پیششون ک هیچی نداریم

دلم گرفته پدرشوهر من ی هزاریم بهمون نداده😭😭

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخ اره بخدااااا من م پیش دور و بریام از همه بدبخت ترم

خیلی حس بدیه انگار همه بهت ترحم میکنن میگن ای وای بیچاره ها هنوز ی خونه ندارن بعد این همه کار کردن

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
خیلی سخته ولی باز خوبه خواهرته جاریت نیست🤦‍♀️

حسودیم نمیشه ی جوریم نمیدونم چ جوری

2738

با اینکه شوهرم مرد خوبیه دست بگیر داره داداشاشو اورده پیش خودش نون رسونی میکنه 

فک میکردم این چیزا پیش خدا ارزش داره روزیمونو زیاد میکنه ولی ظاهرا گنجشک روزی ایم😭

اعصابم خورده خستم😭😭😭😭

کی میخاد اوضاع درست شه قبلا نماز میخوندم الان نه انگار اعتقادم ضعیف شده با این چیزایی ک میبینم

عزیزم.منم اطرافم دیدم که بعضیا یهو چقد جهش کردن.ولی ما با حقوق کارمندی به هیچ جا نرسیدیم.خدا سلامتی بده انشالا.شوهرم از بچگی تو یتیمی و بدبختی بزرگ شده.نه ارثی و نه میراثی.خودمم همینجور

عزیزم.منم اطرافم دیدم که بعضیا یهو چقد جهش کردن.ولی ما با حقوق کارمندی به هیچ جا نرسیدیم.خدا سلامتی ...

چی بگم

ایشالا اوضاع هممون درست شه

2706