2737
2734

دوستان کسی بوده که زایمان کنه سزارین. توی غربت باشه. خودش باشه و همسرش فقط؟؟؟

من هفته دیگه سه شنبه سزارین میشم. نمیدونم چه اتفاقی میفته بعدش. به نظرتون از پسش برمیام؟

پ ن :مادرم توی کما هستن یک ماهه. خواهرم بالای سر مادرمه کسی ندارم از شیراز بیاد تهران

خانواده همسرمم که تهرانن اعلام کردن که روی ما حساب باز نکنید.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

فقط خانواده همسرت☹

پرستار بگیر واسه چندروز کمک حالت باشه 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبی الی جان  عزیزممم  😥😥😥  خدا هست  غمت نباشه..  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

سزارین همراه میخواد

سختته بچه رو نمیتونی شیر بدی 

اتاق خصوصی بگیر لااقل همسرت کنارت باشه کمک کنه

برا مادرت ناراحت شدم

انشالله زودی از تخت بلند شن سلامت برگردن

دختری عکاس تا حدودی نقاش 😁

خوش بحالت ک سزارینی اگ بچه اولته ک سخته سعی کن ی پرستار پیر بگیری برا بچه ک تجربه داسه باسه

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2738

من زایمان کردم خیلی هم خوبه آرامش داری عزیزم.خودت و همسرت تنها با آرامش به بچه داریت میرسی.من که یک کشور دیگه بودم نه دوستی نه آشنایی تک و تنها.خیلی هم راضی بودم.همچین خونه آروم بود نه حرفی و سخنی نهادها و اطواری نه کسی که تیکه بندازه عالی بود.باور کن.

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
نه متاسفانه فقط یک روز مرخصی بهش دادن

ای بابا طفلک. ولی هر هشت ساعت شیاف بزنی خودت سرپا میشی. حداقل سه روزهم اگه میشد میموند خوب بود

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706