2737
2739

داره جلوجلو رو پولش برنامه ریزی میکنه واسه خودش.منم دیگه از امسال مناسبتارو به روی خودم نمیارم.الان بهش گفتم عالیجناب عشق کنسرت داره بریم اصلا حمایت نکرد ازحرفم و خودشو زد به اون راه با اینکه پول داشت آخر سرم گفت اگه بخوای پول بلیطشو بهت قرض میدم بعد باید بدی جاشو!!!!!!!!

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😐😐😐

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2728

خوب وقتی اینجوریه چرا خودت دست به کار نمیشی یه کاری پیدا کنی که حسرت چیزی رو نداشته باشی 

چرا نمیتونم درک کنم بعضی زن ها حاضرن حسرت همه چیز رو بخورن اما نرن سرکار چون به نظرشون شوهرشون پررو میشه و وظیفش هست!!! یعنی طرف حاضره عمرش تلف بشه اما نره سرکار

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738

سلام

شوهرمنم کلا تو فاز مراسم ها نیس حتی برا تولدمم یا یادش میره یا دست خالی میاد برا سالگردو ماهگردهم ک دیگ بماند.. منم وقتی دیدم توفازش نیس حتی ب روش نمیارم ولی برا هر مراسم برا خودم یه کادوی کوچیک مثل گلی چیزی میخرم

2706