2733
2734
عنوان

درد و سوزش مچ دست در بارداری

291 بازدید | 5 پست

سلام دوستان من از وسطای بارداریم مچ دست چپم درد و سوزش بدی گرفت دکترم گفت طبیعیه بخاطر ورم بارداریه و همه میگفتن زایمان کنی خوب میشه اما الان دو هفته از زایمانم میگذره خوب که نشده هیچ تازه بچه رو که برمیدارم درد و سوزشش خیلی بدترم شده کیا این مشکلو داشتن تو بارداری؟ به نظرتون مشکل از چیه پیش دکتر زنان برم یا ارتوپد؟

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

سلام عزیزم من آخرش مجبور شدم برم پیش ارتوپد اونم وقتی دستمو دید گفت جراحی میخواد گفتم بچه کوچیک دارم و سخته و اینا ک گفت یه امپولم هس اگه بخوای میتونم تزریق کنم تو مچ دستت ولی احتمال داره دوباره دردش برگرده ک دیگه آمپوله رو تزریق کرد و خدا رو شکر چند روز بعد تزریق عالی شد انگار نه انگار درد داشته حدود 3 ماهم میگذره از اونروز هنوز برنگشته دردش

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما بهتر شدی؟ سوزش تو قسمتهای دیگه بدن هم داشتی یا فقط مچ دست؟ 

فقط مچ دستم بود اواسط بارداری دست راست کم کم خودش خوب شد اواخر بارداری و بعد دنیا اومدن دخترم دست چپم درد گرفت ک شدیدتر بود

2731
ممنون که جواب دادی ، سوزش سر هم همراهش داشتی؟ 

خواهش میکنم نه سوزش سر نداشتم