2733
2734
عنوان

اونایی که میکرو بلیدینگ ابرو انجام دادن بیان ....

| مشاهده متن کامل بحث + 73828 بازدید | 85 پست
واااا چه کاریه خب یخورده صبر میکردین خوب میشد البته اگه آرایشگرتون کارش بلد بوده باشه

نمیدونم خورد تو ذوقم حس کردم زشت شدم البته از کارش هم راضی نبودم

خدایا شکرت که تک تک اعضای بدنم و تک تک سلول های بدنم سالم و سلامتن و به خوبی کار خودشون انجام‌میدهندخدایا شکرت که من سالم و سلامت هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من‌م‌ زدم سری اول خیلی کمرنگ شد که آبان بود یک ماه بعدش رفتم ترمیم  ولی پشیمونم اصلا دوست ند ...

در کل که اینا رو ترمیم‌نکنین ۶تا ۱۰ماهه محو میشه 

رنگش رو هم خب خودتون انتخاب کردین دیگه‌.

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2742

خواهرم میکرو کرد دوبار هر دوبار ریخت بعدش هاشور کرد خوب شد منم هاشور زدم خیلی راضیم البته فقط جاهای خالی رو الان ابروهای جفتمون کلی پهن و خوب شده ولی پوست با پوست فرق داره رو پوست ما میکرو جواب نمیده 

زندگی زیباست ...
2740
واي نگيد منم ميخوام انجام بدم بيعانه هم دادم 

اینکه ادم هی قلم ومداددستش باشه سخته

ولی اینکه پولی بده وهیچی دستشو نگیره سختتره.

گول فیلم وتبلیغاتو نخورین.پیش هرکس نوبت دارین اول نمونه کارای قبل ترمیمشوببینین

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
در کل که اینا رو ترمیم‌نکنین ۶تا ۱۰ماهه محو میشه  رنگش رو هم خب خودتون انتخاب کردین دیگه‌.

انشالله سال دیگ این‌موقع رفته باشه

والا بهش گفتم قهوه ای تیره 

گفت قهوه ای بزنم‌ زود پاک میشه ولی باشه

زد و بلند شدم دیدم مشکیه گفت بعد ی مدت جا میفته

ولی الانم نمیتونم ابروهامو رنگ‌کنم چون دو رنگ میشه باید تحمل کنم

خوبه شما راضی ای❤

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤
مبارکتون😊 ولی ازهزارتا یکیشون راضیه

ممنون

البته الانکه دیگه خیلی چیزی ازش نمونده 

من تاج ابروها تقریبا خالیه

لبته تو عکسی که میفرستم ابروهامم خیای نامرتب چند هفته ست نرفتم آرایشکاه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

در کل به این نتیجه رسیدم که همون  ابروهای خودمو تقویت کنم 

خدایا شکرت که تک تک اعضای بدنم و تک تک سلول های بدنم سالم و سلامتن و به خوبی کار خودشون انجام‌میدهندخدایا شکرت که من سالم و سلامت هستم
من خيلي راضيم كه زدم خيلي خوبه الان واسه من نزديك ١ساله مونده ولي چون باردارم بعدشم تو شيردهيي نميتو ...

کمرنگم نشده بعد ا سال؟؟منم زدم ولی امید دارم بره بعد از یک سال😔

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤
2706