2733
2734

هیچ ارزانی بی دلیل نیست

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
از این ناراحت باش که چیز خوب و باکیفیت برات نخریده. دوروزه از بین رفت. دیگه ننداز دستت

عززیزم شوهرم سربازه نامزدیم برام شب چله ای اورده حالا نمیدونم چند خریده بوده ولی مطمئنم بالای دویست تومنه به اضافه چیزای دیگه برام کادو اورده بود و تو بقیه چیزا واقعا سنگه تموم گزاشته بود حتی ژله شوهم خودش درست کرده بود 

واسه خاطره من ۱۰ روز از پادگان مرخصی گرفته بود که کار کنه پول در بیاره منو خوشحال کنه و در اخرم ته جیبش ده تومنم نمونده بود واسه خاطره همین چه فیک باشه چه اصل واسه خاطره زحمتی که کشیده این ساعت خیلی برام عزیزه

عززیزم شوهرم سربازه نامزدیم برام شب چله ای اورده حالا نمیدونم چند خریده بوده ولی مطمئنم بالای دویست ...

توروخدا ببخش اگه ناراحتت کردم. حلال کن. اصلا امروز از خودم تعجب کردم و بدم اومد که چرا اینطوری حرف زدم، من اصلا بخدا ادمی نیستم که دل کسی رو بشکنم.

2706