2737
2734
عنوان

بازم پریود نمیشم

145 بازدید | 15 پست

به دکترم زنگ زدم گفت امپول پروژسترون بزن از صبح کل داروخونه ها رفتم هیچکس نمیده .به دکترمم گفتم میگه بیا دفترچه بنویسم منم حالا راهم دوره بهش .چیکار کنم من 😢

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢

بده یه دکتر عمومی بنویسه برات

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم

با اجازه استارتر محترم

عزیزان میسه لطف کنید برید این تایپیک عکس دخترم ک هندوانه دستشرو لایک کنید 

ممنون میشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3651993/مسابقه-جایزه-هرکی-پایه-هست-بیاد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه کلا پریودام نامنظمه

خب همین دیگه منم دوماه بود نشدم رفتم سونوکیست سه سانتی داشتم یکی از بچه ها گفت دوفاستون بخور خوردم یه هفته بعدش پری شدم

هر بار این درو محکم ببند برو
منم نامنظمه پریود نشدم تستم منفیه الان ۵۲روزه نشدم یعنی باید امپول بزنم تابحال سابقش نداشتم امپولش ...

ن اصلا درد نداره فقط بعد،تزریق سریع بلند،نشو یکم فشار بده موادش پخش شه. اصلا درد نداره امپولش

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
منم نامنظمه پریود نشدم تستم منفیه الان ۵۲روزه نشدم یعنی باید امپول بزنم تابحال سابقش نداشتم امپولش ...

چون دارو میخام مصرف کنم برا بارداری باید بزنم تا زودتر بشم

خب همین دیگه منم دوماه بود نشدم رفتم سونوکیست سه سانتی داشتم یکی از بچه ها گفت دوفاستون بخور خوردم ی ...

نه تازه عمل شدم کل رحممو تمیز کرده دکتره

2706