2737
2739
نه اصلا کاری به طرز بیان هم ندارم کلا بد میدونن که جلوی مهمون اسپند دود کنیم مگر اینکه عروسی و ...

این تفکرشما غلطه.حتما باید خوشی از نوع عروسی باشه؟اصن براادم حسود نه،براخودتون،برادورهمیاتون هم اسپند دودکنید بلندبگید الهی که این جمع همیشه پایدار بمونه،،الهی که  ازچشم بددورباشیم‌ ،تنمون همیشه سلامت باشه، خیلی تاثیرداره. ذهنیتتو تغییربده خانومی.

هرروز یک چیز جدید یاد بگیر . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته.نگفته همشم بنالیم😕

منم نگفتم لباس جربدیم  خودمونو بندازیم ی گوشه خونه سرم بخودمون وصل کنیم. 😃گفتم بگوبخند نکنیم جلوشون زیاد. هرچی دم دست داریم نیاریم ببینن. شادابیمونو  نشون ندیم‌

این تفکرشما غلطه.حتما باید خوشی از نوع عروسی باشه؟اصن براادم حسود نه،براخودتون،برادورهمیاتون هم اسپن ...

من اصلا به اسپند اغتقاد ندارم گفتم که تو شهرستان مادریم این رسم رو دارن

من تا آیه الکرسی هست از چشم بد به هیچ چی دیگه پناه نمیبرم

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
2728
من اصلا به اسپند اغتقاد ندارم گفتم که تو شهرستان مادریم این رسم رو دارن من تا آیه الکرسی هست از چشم ...

دیگه اعتقاد ندارید دلیل نمیشه که این قضیه صحت نداشته باشه، ازته قلبم دعامیکنم که از چشم بد بدورباشی،تنت همیشه سلامت باشه ،مالت پربرکت باشه ،دست ب خاک میزنی طلاشه. تو غمو غصه هات پر مو باشه خواستی بخوری حالت بهم بخوره😀⚘⚘

منم نگفتم لباس جربدیم  خودمونو بندازیم ی گوشه خونه سرم بخودمون وصل کنیم. 😃گفتم بگوبخند نکنیم ج ...

درست میگه چرا مخالفت میکنین الکی

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
آره والا من خودم مامانم هر از گاهی اسپند دود میکنه دیگه میگم بذاره واس وقتی کسی اوم د......خیلی ازت ...

امیدوارم سایه خداوند رو ارامشتون باشه. خوشبختیو خوشیو سلامتی تنتون گره کوربخوره هیچ غصه ای نتونه بازش کنه⚘⚘⚘⚘😀مالتون هم پربرکت ب حق پروردگار.

دیگه اعتقاد ندارید دلیل نمیشه که این قضیه صحت نداشته باشه، ازته قلبم دعامیکنم که از چشم بد بدورباشی، ...

فدات بشم

منم نخواستم کار شمارو زیر سوال ببرم فقط خواستم بگم بعضی جاها مثل اطرافیان من اصلا از این کار خوششون نمیاد و بی احترامی میدونن

الهی که شماهم همه اتفاقات خوب براتون پیش بیاد چون معلومه دل پاکی دارید مثل مادر بزرگوارتون

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
2740
امیدوارم سایه خداوند رو ارامشتون باشه. خوشبختیو خوشیو سلامتی تنتون گره کوربخوره هیچ غصه ای نتونه باز ...

ان شالله

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///