2737
2739
عنوان

شب ادراری کودک

250 بازدید | 21 پست

سلام پسرم ۴سالش تموم شده اما هنوز شب ادراری داره یعنی بزرگ‌ترین نقطه ضعف من جیش بچه ست . بااینکه ی شب نشده من وسط شب نبرمش دستشویی .حتی آخر شب آب و چیزای آبکی نمیدم بهش .ولی دیگه روانیم کرده ..متنفرم وقتی صبح زیرش خیسه ..چیکار کنم چون چند شبه تو حال می‌خوابیم فرش هامم بو گرفته دیگه

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب ادراری از اضطراب هست اصلا نباید برخورد تند بکنی باهاش یا جلوش برای کسی تعریف کنی که دیشب بچه چیکار کرده، یا موقعی که داری میشوریش یا رتخوابای کثیفو جمع میکنی غر بزنی ابنا بدترش میکنه

شما که می دونی این مشکل رو داره زیرش از این زیراندازای مخصوص بذار

اگرم واقعا ریشه ای دنبال حل مشکلشی باید ببریش روانکاو کودک تا با بازی درمانی اضطرابای بچه رو بیرون بیاره و حل بشه قضیه

2728

استرس داره یا از چیزی می ترسه تو روز بخاطر دشویی رفتن باهاش دعوا نمی کنیین اینا خیلی مهمه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

دکتر بردیش؟یه دوره درمان داره دارو بخوره خوب میشه.یه چیز دیگه م هست درکنار مصرف دارو شما باید رفتار درمانی هم بکنین یعنی توی خونه بهش خیلی سخت نگیرین و با دعوا یا حالت دستوری زیاد باهاش حرف نزنین بیشتر محبت کنین بهش.سعی کنید بحث با اختلاف های کوچیکتونم حتی جلو بچه نباشه. یکم زمان میبره ولی کم کم خوب میشه به امید خدا   

دکتر نبردم نمی‌دونم.. دیگه تا کی اینجوری کافیه ی شب دوبار نبرم دستشویی تا صبح دوبار خیس میکنه خودشو

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
2740

اگه مشکل اضطراب و استرس نداشته باشه و مشکلش از بدنش باشه هسته خرما رو بکوب کاملا با نبات دمش کن هر روز ی لیوان بده بخوره ایشالا ک جواب میگیری و درست میشه ...حتی مسن هایی هم که خود اختیاری نداشتن با این دارو درست شدن

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

خودم و شوهرم از مامانامون میپرسیم میگن اینجوری نبودین..ولی پسر برادر شوهرم تا کلاس دومی خودشو شبا خیس میکرد

اگه مشکل اضطراب و استرس نداشته باشه و مشکلش از بدنش باشه هسته خرما رو بکوب کاملا با نبات دمش کن هر ر ...

کی بهش بدم .. فرق نداره 

راستی عزیزم صبح که بیدار میشه حتی جاش خیسه به روش نیار و کاملا طبیعی برخورد کن تا کم کم فراموش کنه مشکلشو اینم خیلی کمک میکنه به درمانش.میخوای تمیز کنی وقتی حواسش پرت بازی هست تمیز کن گفت جیکار میکنی بگو یکم کثیفه تمیز میکنم.خیلی بهش یاد آوری نکن که قبل خواب بریم دستشویی یا حتما بیدارشی ببرمت دستشویی ببرشا ولی نگو واسه اینه که جیش نکنی. دیدی میگن کسی تیک داره اگه به روش نیارین که متوجه کارش نشه زودتر خوب میشه اینم مثه اون ممکنه از استرس باشه واسه همین این رفتار جواب میده ولی دارو درمانی هم لازمه

خسته شدم بخدا هر صبح باید پتو هارو بشورم..سالی دوبار فرش هامو میدم قالیشویی ..ولی و فایده 

2706