2737
2739
عنوان

خانما کمک کنید یه سوال دارم

190 بازدید | 17 پست

بچم دوروزه تب کرده بهش استامینفون و اموکسی کلاو دکتر داده حالا اسهال شده به جای این انتی بیوتیک چی میشه داد .عفونت گوش داره لطفا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببر دکتر داروشو عوض کنه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2740
خانمهای اینجا پزشک هستند که با قسم درمان بچه ت رو می خوای?

کی قسم خورد ؟

عزیزم کوآموکسی کلاو آنتی بیوتیکی هست که واسه بدن خیلیا نمی سازن سنگین هست انگار دختر منم عفونت گوش گرفت نتونست بخوره من نمی دونم بچه ات چند وقتشه ولی به جای آنتی بیو تیک جایگیزین بهتره با دکترش مشورت کنی

من قسم ندادم بعدم شاید کسی بدونه ازشون راهنمایی میخوام

چند وقتشه کوچولوت؟اگه بالای یک ساله شربت زینک بده بهش اسهالشو درمان میکنه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

وای توروخدا ببرشربت دکتر بچه من تب کرد بردم دکتر گفت عفونت شدید گوشه سرم زدن توش سه تا آمپول فرداش بدنش کلا حساسیت داد مردشو بردم اورژانش۳ روز طفلی بچه ۱ساله رو بستری کردن توروخدا زود ببرشربت دکتر خوب.اموکسی سلین اینا نده.من دادم دکتر گفت چرا دادی الان اون امپولا آسیب زده بودن کبدش

2706