2733
2734
عنوان

جفت low lying گرید 0 چه کنم؟

175 بازدید | 15 پست

سلام من دیروز سونو ان تی رفتم ۱۲ هفته و ۳ روزم

توی سونو نوشته جفت low lying گرید ۰ هست

جقد باید استراحت کنم؟ پله بالا پایین کنم یا نه؟

امشب یه مهمونی دعوتیم طبقه سوم خونشون اسانسور ندارن پله هاشونم خیلی بلنده

چکار کنم کنسل کنم؟

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بابا برو منم حفتم پایین بود اصلا استراحت نکردم حتی رقصیدنم میرقصیدم دکتر گفت مشکلی نداره خودش میره بالا

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   

عزیزم فقط استراحت کن چیز سنگین هم بلند نکن

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه

لکه بینی که انشالله نداری ؟ ازپله نباید بالا پایین بری . وسیله سنگین نباید بلند کنی ... نزدیکی هم نداشته باشی ... انشالله تا ۱۶ .. ۲۰ هفته جفتت میره بالا

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟
2738

منم جفتم پایین بود فقط خوابیدم دراز میکشیدم مهمونیم یه چند وقتی نرفتم لکه بینیم چند روزی داشتم چون سابقه سقطم دارم خیلی میترسیدم خداروشکر واسه انومالی رفته بود بالا شمام استراحت کن فقط

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

منم دقیقا تو سونوام نوشته بود low lying گفت نزدیکی نداشته باش و کارهای سنگین نکن

ولی خب استراحت مطلق نیاز نیست به کارهای روزمره ات برس 

مهمونی هم بنظرم برو ولی تو پاگردها استراحت کن

همه زندگی من : همسرم و پسرم نیکان  
لکه بینی که انشالله نداری ؟ ازپله نباید بالا پایین بری . وسیله سنگین نباید بلند کنی ... نزدیکی هم ند ...

نه ندارم لکه بینی 

فقط دل درد زیاد دارم

نه ندارم لکه بینی  فقط دل درد زیاد دارم

خب خدا رو شکر نداری ... دل داری خیلی مواظب خودت باش ...اگر تونستی با دکترت تماس بگیر ببین چی میگه ... البته خیلی وقتا این دل دردا طبیعیه ولی چون دکترت بهتر شرح حالتو میدونه بهتره باهاش درمیون بذاری

خب خدا رو شکر نداری ... دل داری خیلی مواظب خودت باش ...اگر تونستی با دکترت تماس بگیر ببین چی میگه .. ...

اره فردا میتونم باهاش تماس بگیرم بهش میگم حتما

خیلی ممنون از راهنماییت گلم♥️😘

اره فردا میتونم باهاش تماس بگیرم بهش میگم حتما خیلی ممنون از راهنماییت گلم♥️😘

فدات ... انشالله چیزی نیست .. نگران نباش فقط اینکه اصلا کار سنگین ... بشین پاشوی زیاد نداشته باش ... انشالله به سلامتی این دورانو به پایان برسونی ❤❤

2706