2737
2739

سلام عزیزان من فک کنم الان هفته ی شش هستم هنوز نرفتم دکتر و قراره ان شالله هفته هشت برم ک سونو‌ هم بدم،الان میترسم با شوهرم رابطه داشته باشم بهش گفتم‌ بذار برم دکتر ازون بپرسم میشه یانه،شما اوایل بارداری رابطه داشتین؟

کلا دکتر من گف در هر  زمان از بارداری میشه رابطه داشته باشی البته با رعایت یه سری نکات،  مگر اینکه درد و خونریزی  داشته باشی

گف که تو ایران  زمان بارداری خیلی رابطه رو منع میکنن درصورتیکه نباید اینطوری باشه

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درست گفتی،بهتره بری دکتر اون وضعیت شما رو ببینه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

ن اصلاتاس ماه خطره من ک نه ماهو کلانداشتم دورازجون شما قامیلمون هشت ماه نزدیکی داشت  صبح کیسه ابش ترکید بچه مرد نکن اینکارو بخاطربچت س ماه اول ک بچه لخته خو نه اصلا

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم

آره بابا.برو حالشو ببر😉😄😄اگر بعد رابطه لک بینی یا درد نداشته باشی اشکال نداره.تا آخره ماه ۷ میتونی.من تا آخر ماه ۶ داشتم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
کلا دکتر من گف در هر  زمان از بارداری میشه رابطه داشته باشی البته با رعایت یه سری نکات،  م ...

حتما وضعیت خوبی داشتی، چون دوست من از اولش تا هفته ۱۷ منع شد

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
کلا دکتر من گف در هر  زمان از بارداری میشه رابطه داشته باشی البته با رعایت یه سری نکات،  م ...

من یجا خوندم ک تا تشکیل شدن قلب نباید رابطه داشته باشی شوهرمم اذیته بش گفتم صبر کن تا دوهفته دیگه🤣

من یکبار هفته ۵ یا ۶ داشتم که فرداش افتادم به لکه بینی و هر دو سکته کردیم از تررررس . دیگه کامله کااااامل گذاشتیم کنار تا الان که ماه اخرم اصلا نداشتیم . البته از هفته ۲۰ هم سرکلاژ شدمو ممنوع شدم ولی اگه نمیشدمم به ترسش نمیارزید و بازم رابطه نداشتیم باهم . حالا ۹ماه تحمل کنن به جاییشون بر نمیخوره والاآاااا

2706