2737
2734

با این وجود نمیخوام هیچ کسی راز زندگیمو بدونه، من چرا باید همیشه وانمود کنم ک شادم،ناراحت نمیشم،انگار دیگ دیگرانم قبول کردن که ... دلم برا خودم میسوزه...آدم رکی هستم ،ولی کاش به عقب بر میگشتم ،...صد در صد خیلی از انتخابامو انجام نمیدادم،یا خدا😢

درد دل کن سبک شی 😔🌹

اگه دوستان خوب جوابت بدن🌹🌹

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!

منم مثله توام

برای اینکه به دیگران بگم شادمو غصه زندگی منو نخورین خیلی ظاهر سازی میکنم

از درون داغونم 

نمیدونم تا کی میتونم به ادا بازی هام و لبخند های مسخرم تو جمع ادامه بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

99 درصد ادما همین حس رو دارن تنها نیستی

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738

خیلیااااا اینجورین استارتر

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

لازم نیست تظاهر کنی همین که سکوت کنی کافیه همیشه واسه اینکه اون چیزی که نیستید تلاش کنید کلی ازتون انرژی هدر میره پس خنثی باشید به جای ظاهر سازی که اینجوری اذیت نشید

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند

منم مثل تو ام یه دردی دارم نمیتونم به کسی بگم مثل خوره داره وجودمو میخوره.تو عرض یه سال بیشتر موهام سفید شدن از این درد😔

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2706