2737
2734
عنوان

مردا چقد بد شدن چشوووونه

172 بازدید | 16 پست

امروز همسایم اومد پیشم یکم نشست و شروع کرد ب زار زار گریه کردن

بعده بیست وپنج سال زندگی

شوهرش زن دوم گرفته و میخاد اینو طلاقش بده😔

بی من نتوانی این خط و نشان  

هم مردا بد شدن هم زنا. ه ر ز ه

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک بر سر🙄

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2731
2738

ببخشيد اما هااااار شدن

تو اين گروني خيلي عرضه دارن زندگي اولشونو سر وسامون بدن

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
خانمه ساده اس از باباش ارث زیاد بش رسید همه رو ب،اسم شوهره زد اقاهه هم سریع زن دوم گرفت

اه پس حقشه 😒

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
میگه گولم زد ب اسمش کردم الان جدا شن هیچی دستشو نمیگیره 

اي بابا 

نبايد ميزد مردا اينقد عوضين ك خدا ميدونه

دخترعموی منم زندگی 14سالشو خراب کرد و با یه مرد متأهل به شوهرش خیانت کرد، هردوشون جدا شدن و باهم ازدواج کردن😷

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706