2733
2739
عنوان

دیشب واقعا احساس تنهایی کردم

221 بازدید | 25 پست

قرار گذاشته بودیم که ی سال یلدا با خانواده من باشیم و ی سال باخانواده شوهرم.امسال نوبت ما بود.ولی شوهرم  ايناچارشنبه شب زود ترمراسم گرفتن و ماهم رفتیم اونجا تنها نشسته بودم ،من باردارم و لک بینی داشتم بلند شدم رفتم تو آشپزخونه پیش بقیه ک خاهرشوهرم داشت میگفت واااي چ بچه لوسی،خب ميخاد بيوفته بیاد بيوفته دیگه.شورشو درآورده.خیلی ناراحت شدم و برگشتم سر جام تنها بازنشستم.ميخاستيم بريم ب شوهرم گفتم من ازفلاني ناراحت شدم بش بگم??هیچی نگفت.تو راه ک برميگشتيم گفتم ب خواهرت بگو تو سختيشو نمیکشی ک میگی چرا نميوفته.شوهرمم میگفت ن نميگه همچین حرفيو.منم گفتم کلا زبونش تلخه.اخم کرد تا فردا هم حرف نزد.حالا دیشب خونه عموم اینا دعوت بودیم.از چن روز قبلش هی ميريم هی نميريم.

تا بالاخره با کلی ناز آقا اومد.اونجا هرکی باکناريش بود.شوهرمم ناراحت ک کسی محل من نميزاره.چقدرم زحمت کشیده بودن،خیلی خیلی کم خورد.بعد ساعت 11گفت پاشو بريم گفتم باشه.اومدیم تو ماشین گفت آخرین باره ک میام.هیچی نگفتم.رسیدیم خونه داد میزد ک ب بابات گفتن بیا بادامادت بازی کن(پاسور)باباتم گفته من با داداشم بازی میکنم.اینم سوژه شد ک دیگه هیچ جا نیاد.خیلی احساس تنهایی میکنم.شوهرم فقط با خانواده خودشه.بابای منم ک اصلا این چیزا براش مهم نيس

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طولانی اه

حالا اگه همشو تو پست اول نگذاشتم بودم...

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
2742

ای خدا لعنت ب بعضی مردا😭

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود ک نمی‌شود ک نمی‌شود 💜الهی و ربی من لی غیرک (خدایا خودت میدونی بجز تو هیچکسو ندارم نگاهتو ازم دریغ نکن😔) 
2740
حالا اگه همشو تو پست اول نگذاشتم بودم...

بیشتر مردا فقط با خانواده خودشون گرم میگیرن چندساله عروسی کردین؟؟

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
همش بهانه س .خواسته تلافی تورو دراره

تازه دیشب قلب نی نی رو دیدیم.گفتم خیلی هوا مو داره ازاین ب بعد....ولی...

متاسفم عزیزم..بعضی ها دنبال بهانه هستن..اما بهتر بود در جواب داد زندنش دوباره حرف خواهرشو بیان میکردی میگفتی مهم‌نیست منم دیگه جایی از خانواده تو باشن‌نمیام وقتی عمه میاد میگه بچه بی افته این ادم نیست که...نباید در مقابل این حرفاشون و کاراشون کوتاه وایسین

بیشتر مردا فقط با خانواده خودشون گرم میگیرن چندساله عروسی کردین؟؟

3ساله.ولی خواهرش با اينبرن و دادشش با اونبر

متاسفم عزیزم..بعضی ها دنبال بهانه هستن..اما بهتر بود در جواب داد زندنش دوباره حرف خواهرشو بیان میکرد ...

اگر ی چیزی درمورد خانوادش بگم خون بپا میکنه.ولی خدا میدونه اونشب چقد دلم شکست

2706