2737
2739
عنوان

خانما بیایید کمک😭

169 بازدید | 20 پست

سلام خانما 

من یه ماهی بود گلوم درد میکرد که چون پسرم آنفولانزا گرفته بود کلا خودمو فراموش کرده بودم و اهمیت نمیدادم با اینکه حتی اب دهنمو نمیتونستم قورت بدم گاهی

حالا دیروز نگاه کردم دیدم لوزه سمت چپم قلنبه زده بیرون اندازش از یه فندوق بزرگتره کامل اومده بیرون و روشم یه تکه سفیدی هست که احتمالا عفونت هست

حالا شوهرم گیر داده بریم دکتر ولی من میترسم دکتر عمل بنویسه برام

پارستل بخاطر تصادف شدید یه هفته بیمارستان بستری بودم و بچم خیلی اذیت شد و و بعد اون به شدت بهم وابسته شده دلم نمیخواد دوباره بستری بشم

کسی تجربه داشته؟ ممکنه بدون عمل خوب بشه؟

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ببین اگه لوزه هاتو برداری راحتتتتت میشی

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم

دکتر عمل نمینویسه هیچ وقت منم اینجوری شده بودم قرص بهم داد گفت اگر با قرص رفع شد که هیچی اگر رفع نشد سونوگرافی باید بدی که خداروشکر با قرص رفع شد دکتر بهم گفت ۹۹ درصد با قرص رفع میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهرم حتما باید بری دکتر 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
ببین اگه لوزه هاتو برداری راحتتتتت میشی

آخه شنیدم مال بزرگسال ها عملش خیلی دردناکه

بعد پسرمم به حدی بهم وابسته س که جز من از کسی غذا می گیره نه دستشویی میره نه میخوابه

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
چه عملی با انتی بیوتیک و امپول خوب میشه زود برو دکتر واسه قلبت ضرر داره

دکتر عمومی یا متخصص؟ 

2738
دکتر عمل نمینویسه هیچ وقت منم اینجوری شده بودم قرص بهم داد گفت اگر با قرص رفع شد که هیچی اگر رفع نشد ...

دقیقا مثل من شده بودی؟

اندازش بزرگه ها شاید سه تا فندق یا ۴ تا کامل اومده بیرون

پسرت چند سالشه؟

دو و نیم سالشه

وابسته نبود ولی پارسال شیر میخورد من تصادف کردم و پسرم پیش مامانم موند شیرش یهو قطع شد و ضربه بدی خورد

آخه شنیدم مال بزرگسال ها عملش خیلی دردناکه بعد پسرمم به حدی بهم وابسته س که جز من از کسی غذا می گیر ...

اگر بری دکتر با چندتا قرص خوب میشی من دقیقا چندماه پیش یهو اینجوری شدم قشنگ قلمبه شده بود دست میزدم فکر میکردم غدست سریع رفتم دکتر و یه هفته زمان برد که خوب شدم

اگر بری دکتر با چندتا قرص خوب میشی من دقیقا چندماه پیش یهو اینجوری شدم قشنگ قلمبه شده بود دست میزدم ...

خدا خیرت بده فردا میرم دکتر

عمومی هم میشه یا حتما متخصص برم؟

آخه شنیدم مال بزرگسال ها عملش خیلی دردناکه بعد پسرمم به حدی بهم وابسته س که جز من از کسی غذا می گیر ...

میدونی منم لوزه دارم تو سرما خوردگیام خیلی زجر میکشم از این سربندی بافت مردون نو زمستون رو گلوم میندازم 

شوهر خواهرم همین طور بود اونم میگفت درد داره ولی مسکن میزنن درد نداری وقتایی هم که بیداری بستنی میخوری سر میشه درد نمیکنه ولی ارزش داره عملش

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
2706