2737
2734
عنوان

سزارین تهران

332 بازدید | 30 پست

خانومایی که تازگی زایمان کردین یا باردارهایی که قصد سزارین دارید میشه منو راهنمایی کنید؟

کدوم بیمارستان و دکتر سزارین انتخابی راحت قبول میکنن بدون زیر میزی؟اصلا مهم نیست کدوم بیمارستان باشه و هزینش هم مهم نیست ولی همسرم بهیچ وجه با زیرمیزی موافق نیست واسه همین واقعا موندم چه کنم،خواهرانه راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دم همسرت گرم

خانم دکترای مومن

مثلا ی نفر هست خانم دکتر استانه مطبش ستارخانه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2728
ممنون عزیزم، کی پیشش رفتین؟بیمارستان مردم آخه زنگ زدم گفتن قبول نمیکنن بهیچ وجه سزارین اختیاری

من الان ۷ماهمه دکترم خدادادیه واسه زایمانم میرم پیشش،وقت بگیر برو بیمارستان ۴شنبه ها اونجاس بهش بگو حله،اهل زیرمیزیم نیست،من زیاد دیدم میان پیشش واسه زایمان

2738
من الان ۷ماهمه دکترم خدادادیه واسه زایمانم میرم پیشش،وقت بگیر برو بیمارستان ۴شنبه ها اونجاس بهش بگو ...

خداخیرت بده،پس بیمارستانش احتمالا تلفنی الکی میگه قبول نمیکنن،حالا حضوری می رم این هفته انشاءالله😄

خداخیرت بده،پس بیمارستانش احتمالا تلفنی الکی میگه قبول نمیکنن،حالا حضوری می رم این هفته انشاءالله😄

فقط وقت بگیر حتمآ تلفنی چند روز قبل ک اذیت نشی بیمارستان خیلی سرش شلوغه ۲تا مطبم داره تو بریانک وصادقیه

کدوم بیمارستان میرن عزیزم؟

تهرانپارس

اقبال

ارش

لاله

یاس... تو بلوارکشاورز

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
فقط وقت بگیر حتمآ تلفنی چند روز قبل ک اذیت نشی بیمارستان خیلی سرش شلوغه ۲تا مطبم داره تو بریانک وصاد ...

عه چه عالی،صادقیه خوبه واسم،خود دکتر خدادادی ازش راضی هستی؟دست به جراحیش خوبه؟

2706