2737
2734
عنوان

خانما طول سرویکسم یهو کم شده تورو خدا بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 90 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استراحت مطلق. دو سه تا بالش بذار زیر پات. تا پاهات بالاتر از سرت باشه. من کل نه ماه بارداریم استراحت ...

ممنون منم اوایل هماتوم داشتم استراحت بودم بعد گفتن خوب شدم الان باز اینجوری شده 

آره گفتن خدایی نکرده خطر زایمان زودرس هست الان بچم خیلی کوچیکه آخه خداکنه چند هفته ی دیگه خدا بهم کمک کنه نگهش  داره برام

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2728
عزیزم من دیشب تا الان خونریزی داشتم دکتر گفت دهانه رحمت باز شده الان۱۵هفته و۵روزمه سقط میشه؟

من هم سر پسرم باردار بودم چون قبلا یه سقط تو ماه ۷ تجربه کرده بودم دکتر دهانه رحممو برام دوخت که بچه سقط نشه

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
2738
شما خونریزی داشتین؟عذر میخوام دستشویی مدفوع رو راحت میکردین اشکال نداره؟

من خونریزی نداشتم 

ولی روی دختر اولم خونریزی داشتم استراحن مطلق کردم وشباف پروژسترون هر شب زدم الان ۱۰ سالشه ماشالا

گلم من از هفته ی ۲۱ طول سرویکسم از ۴۶ شد ۱۸ و دهانه رحمم ۱ و نیم سانت باز شد  شیاف هر شب استفا ...

واقعا مرسی خانمی خوشحالم کردی منم دیگه دست به چیزیی نمی زنم  برام دعا کن منم سال بعد این موقع بچه ام سالم بغلم باشه 

توکلم به خداست خودش کمکم‌کنه 

فقط اینکه دکتر سونو گفت باز امروز با مثانه پر پر برم به نظرتون تاثیر داره که من دوباره برم امروز؟

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
شما خونریزی داشتین؟عذر میخوام دستشویی مدفوع رو راحت میکردین اشکال نداره؟

سلام خوبی بنظرم تاپیک بزن جدا 😙

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
دارم میمیرم بخدا ازبس گریه کردم😭😭وقتی اون همه خونو دیدم

اگه گریه کنی سقط میشه. پس آروم باش و سعی کن آرامشتو حفظ کنی. استرس مساوی با سقط

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
2706