2733
2734
عنوان

مشکل بعد از زایمانم

50 بازدید | 40 پست
زمانیکه ماما داشت بخیه رو میزد متوجه شد مشکل همورویید دارم و به خاطر زو زدن زمان زایمان زده بود بیرون بماند که چقدر بعدش بخاطر همورویید زجر کشیدم الان مشکلی که پیش اومده اینه که داخل مقعدم زخم شده و هربار شکمم کار میکنه از مقعدم همراه بادفع خون میاد و بعدش هم درد بسیار زیاد که نمیزاره چندین ساعت بشینم وچون نوزاد دارم خیلی سخته میخاستم بدونم کسی درمانی سراغ نداره واقعا عذاب اوره
خدایا! ای که به تو بی نیاز شوند و از تو بی نیاز نباشند، به تو رو آورند و از تو رو بر نتابند، از سر شور و شوق،آهنگ تو کرده ام و با دلی مطمئن، به تو امید بسته ام تمنای من از تو هر چند زیاده باشد، در برابر غنای تو ناچیز و اندک است، که دست عطایت از هر دستی گشاده تر و برتر است...
بله به دکتر مراجعه کن
بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم بهم شیاف و پماد انتی همورویید و ام جی دادن ولی الان مشکل من همورویید نیس زخمی هس که داخل مقعدم زده هر وقت کنده میشه ورم میکنه و درد ناکه
خدایا! ای که به تو بی نیاز شوند و از تو بی نیاز نباشند، به تو رو آورند و از تو رو بر نتابند، از سر شور و شوق،آهنگ تو کرده ام و با دلی مطمئن، به تو امید بسته ام تمنای من از تو هر چند زیاده باشد، در برابر غنای تو ناچیز و اندک است، که دست عطایت از هر دستی گشاده تر و برتر است...
2731
سلام منم دقیقا بعد زایمانم 10سال پیش همینجوری شدم خیلی سعی کردم با غذا وشیاف ودارو درمان بشه ولی اخرش کارم به عمل کشید سال 90لیزری عمل کردم.خداروشکر بهتر شدم.ولی الان هم نباید بزارم یبوست بشم ارمیتا جون سعی کن زیاد رو مقعدت نشینی.یه وری بشین میوه وسبزی هم زیادبخور.وروغن زیتون به نطرم با دکتر هم مشورت کنی بهتره. بهتر باشی عزیزم
جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست
معدم خوب کار میکنه فقط مشکلم دفعه حس میکنم جداره مقعدم تنگ شده ممکنه از زایمان یا بخیه هاباشه؟
پزشک متخصصش همون داخلیه یا پزشک دیگه ایه؟
سلام دوست عزیز منم دقیقا دوسال پیش بعد از زایمان همین مشکل برام پیش اومد خییییلی سخته اگه بگم هردفعه ازدستشویی باچشم گریون میومدم بیرون باورنمیکنی، خیلی زجر کشیدم دیگه دکتر رفتم، گفت علاوه بربواسیر شقاق هم داری همون شکاف روی مقعد، دارو داد بهتر شدم ولی خوب خوب نشدم الان خونریزی ندارم ولی مشکل بواسیر ودردش رو دارم
آهان راستی من هروقت زخم میشدم روی تیوپ مینشستم لوازم طبی ها دارن . با تیوپ راحت میشینی. منم فکر میکنم دیواره مقعدم تنگ شده ولی مال زخم و ورمه . دسشویی فرنگی هم کمک زیادی میکنه نمیذاره زخمت زیاد شه . اینا راهکاراییه که من استفاده کردم و خوب بوده. من مشکل یبوستم دارما
منم امروز تودسشویی از بس دردداشتم گریه میکردم از بس زمان زایمان گفتن زور بزن ازمقعدم خون میپاشید بعداز زایمان حس میکردم بدنم چند کیلو شده الان هنوزورم داره باعث شده دهانه مقعدم تنگ بشه