2737
2739

کسی اینجا هست واسم فال بگیره؟خیلی ناراحتم .فقط توروخدا نگین خرافاتی ای بعضی وقتا انقدر زندگی سخت میشه که مجبوری به این چیزا پناه برری

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهترین مشاور و فال گیر خودتی که نمیتونی به سر خودت کلاه بذاری خودت با اراده و شجاعت فکراتو بکن تصمیم ...

کاملا درسته حرف شما ولی میخوام از آینده بودم واسه یه نیتی که جز خدا از هیچکس کاری برنمیاد فقط میخوام بدونم کی میشه همین

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

اولا ک برات دوتا صلوات فرسادم یادت نره یدونه حمد بخونی برام 

دوما بگذر ازین فال و ورق و هرزیات..بجاش پاشو با یه بسم الله خوشگل قران دست بگیر نیت کن و به خدا تو دلت بگو 

خداجون دلم گرفته باهام حرف بزن بعد نیت کن مشکلت رو 

یکی از صفحه های قران و تصادفی باز کن 

معنی ایات و بخون 

حرف خداست 

باتو.

قشنگ باهات حرف میزنه..التماس دعا💋

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏
تو اینترنت بزن فال ط ا ر و ت   5 کارتی خودت بگیر برای خودت فالش برای منکه راست در اومده&nb ...

چشم عزیرم مرسی

2738

فالگیر دروغ میگه عزیزم واسه حاجتت امضامو بخون نذر کن مشکلت حل میشه اگه خدای نکرده نتیجه نگرفتی غذا یا پول به نیت حل مشکلت بده فقیر واقعی 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
کاملا درسته حرف شما ولی میخوام از آینده بودم واسه یه نیتی که جز خدا از هیچکس کاری برنمیاد فقط میخوام ...

من اعتقادم اینه که نمیشه از اینده خبر داد فقط از خدا میخوام که بهترین ها رو سر راهمون قرار بده ...ایشالا شما هم به ارزوی دلتون برسین 

اولا ک برات دوتا صلوات فرسادم یادت نره یدونه حمد بخونی برام  دوما بگذر ازین فال و ورق و هرزیات ...

مرسی عزیزدلم.چشم میخونم.اینکارو کردم ولی متاسفانه چیزی نفهمیدم ولی چون شما گفتی دوباره ام اینکارو میکنم

من اعتقادم اینه که نمیشه از اینده خبر داد فقط از خدا میخوام که بهترین ها رو سر راهمون قرار بده ...ای ...

ممنون عزیزدلم لطف کردی مهربون

فالگیر دروغ میگه عزیزم واسه حاجتت امضامو بخون نذر کن مشکلت حل میشه اگه خدای نکرده نتیجه نگرفتی غذا ...

مرسی عزیزم .خیلی خیلی ممنونم ازتون

مرسی عزیزدلم.چشم میخونم.اینکارو کردم ولی متاسفانه چیزی نفهمیدم ولی چون شما گفتی دوباره ام اینکارو می ...

ایجانم...خیردوعالم نصیبت بشه انشالله..امیدوارم ازون جایی ک فکرشم نمیکنی جنان گره از کارت بازبشه که از شدت شوق سجده ی شکر بجا بیاری❤😍

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏
2706