2737
2734
عنوان

خانم های نی نی دار لطفا

68 بازدید | 6 پست

سلام. دوستان کسی میدونه کی میتونم آب لوله کشی یا تصفیه به نوزاد بدیم. مادرشوهرم همش وقتی من نیست سریع نمیدونم از لج منه میره بهش آب تصفیه نجوشیده میده هرچی هم میگم میگه طوری نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچت چند وقتشه؟خب با مادرشوهرش تنهاش نزار. من وقتی میرم خونه مادرشوهر حتی به اندازه یه دستشویی رفتن ه ...

شش ماهشه. سعی میکنم ولی دیگه ببخشید برای دستشویی که نمیتونم ببرمش.خیلی مادرشوهر لجباز

هرچی خوب نیست دور از چشم من بهش میده

چندبارم شوهرم باهاش دعوا کرده

یه موقع هایی میگه کی بشه پدر مادرت نباشن همه چی بهت بدم منم توی دلم میگم به گور ببر این آرزو رو

شش ماهشه. سعی میکنم ولی دیگه ببخشید برای دستشویی که نمیتونم ببرمش.خیلی مادرشوهر لجباز هرچی خوب نیست ...

مادرشوهر منم همینجوره. نینی من ۵ماهشه میگه بهش مغز قلم و آب مغز قلم بده. کفرم در میاد. شوهرمم دیده مامانش چجوریه وقتایی که من مثلاً میرم شیشه بچه رو بشورم، چشم از بچه برنمیداره تا مبادا مامانش کاری کنه