2733
2734
عنوان

ضعف و گرسنگی در بارداری

162 بازدید | 19 پست

سلام من هفته ی هفتم هستم ولی نمیدونم چرا اینقدر زود به ضعف افتادم شب ها ساعت دو به بعد دل ضعفه دارم صبح هم مینطور مجبورم بلند شم یه چیزی بخورم حتما.شما هم اینجوری بودید ایا؟چی بخورم کمتر گرسنه ام بشه؟

من ک باردار نیستم همش ضعف دارم مخصوصا روزای ک صبونه نخورم 

خدایا از تو گلایه ای نیست هیچی واسم کم نزاشتی....     برای یک روزم که شده دنبال چیزهای ک نداری نرو و از چیز های که داری لذت ببر.                                          پسرم دوست دارم ❤️

سلام. منم همینطورم کاریش نمیشه کرد . میوه میزارم بالای سرم

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حامله نیستم اما تمام عمرااین جوری بودم

عاشق خوردنم  

بخور بابا 

دنیا دوروز تو بهشتم همه چی نیست که بخوریم 😂😜

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
من ک باردار نیستم همش ضعف دارم مخصوصا روزای ک صبونه نخورم 

من قبل بارداریم اصلا چیزی نمیخوردم از شام تا ناهار فردا هیچی نمیخوردم الان پدرم در اومده بس که گرسنه ام

میگن ویتامین ب کم باشه اینجوری میشه باید چی بخورم

خدایا از تو گلایه ای نیست هیچی واسم کم نزاشتی....     برای یک روزم که شده دنبال چیزهای ک نداری نرو و از چیز های که داری لذت ببر.                                          پسرم دوست دارم ❤️
2738

جنین برای رشد نیاز داره

پسته بخور سیب

شیرموز

منم زمان بارداری مجبوری نصفه شب از ضعف بیدار میشدم

باید بخوری

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    
وای یادش بخیر من همینطوری بودم باید بلند میشدم پلو میخوردم اگه هرچیزی غیر از این میخوردم انگار هیچی ...

قرص ویتامین ب۶ به خاطر تهوع بهم داده دکتر.ینی اونو بخورم کم میشه گرسنگی ام؟

من هفته پنجمم عین خیالمم نیست نکنه باردار نیستم😟😣

من تازه یه هفته اس اینطوری شدم قبلش گرسنه ام نمیشد.حالا بذار توهم ضعف میکنی.فسقلی چقدم تغذیه میکنه از ادم😁